Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy ha a kismama...

Igaz az hogy ha a kismama sokat idegeskedik nyugtalan lesz majd a baba?

Figyelt kérdés
Mostanában annyi minden összejött igaz a babám a legfontosabb de az érzelmeimnek nem tudok parancsolni. Ha kiborulok valamiért közben vigasztalom meg simizem hogy nincs semmi baj. Annyira szeretném megkímélni őt de mostanában nagyon ránk jár a rúd. Hogy tudnám nyugtatni mégjobban??
2008. júl. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, ha ideges vagy mindenképp le kell nyugodnod, mert a babát nem tudod becsapni,hogy tiszta feszült vagy , közben simogatod, mert ő a szaporább szívdobogásból már tudja , hogy valami nem jó.

Természetileg nem hinném, hogy hat rá, azt inkább örökli, de amíg a hasadban van semmiképp sem jó.

2008. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mennyi idősek vagytok? Esetleg mi miatt borulsz ki?Nem feltétlenül kell válaszolnod, de sokszor segít, ha kibeszéli magából az ember. Főleg anonim.
2008. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hogy emiatt bármi nagyobb baj történne a babával nem nagyon van, de az tény hogy teljes mértékben amit te érzel azt a babád is fogja, amilyen a te hangulatod átveszi ő is. Nemrég olvastam, hogyha idegesek bosszúsak vagyunk is, de ha már lenyugodtunk a baba még akkor veszi az információt erre hogy te ideges vagy! Én is kínlódok ezzel, amúgy is elég ideges tipus vagy, most még jobban, de próbálom magam nyugtatni, és leszarni magasról mindent, most valamiért megy, baba előtt még csak azért is direkt belementem az ilyen vitákba, de ő érte mindent!

Kitartás, menni fog!

pusz

2008. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Most vagyunk 29hetesek nagyon vártam már őt ő a második és már 1.5éve"dolgoztunk" rajta mire összejött. Mikor sikerült teherbe esnem párom elveszítette az állását és jöttek az anyagi gondok jelzálog van a házon néha azt is alig bírjuk feladni. Kaptam volna vissza az adóból de nem utalják mert még fél éve megkértem az illeték hivatalt hogy engedjék el az ingatlan után az illetéket és most írtak vissza hogy nem engedik el mert kapok vissza adót és levonják abból úgy hogy az is úszott. Sajnos mikor történne egy kis jó mindig történik valami ami miatt idegeskednem kell. Az ember próbál optimista lenni én az is vagyok de most terhesen valahogy érzékenyebb vagyok és hamarabb eltörik a mécses. Tudom sokan azt mondják hogy a pénz nem boldogít de én olyan boldog lennék ha feltudnám rendesen adni a csekkjeimet és végre megtudnám venni a nagy fiamnak a hőn áhított biciklit amit fél éve csak igérgetek. Fúú ezt most tényleg jó volt leírni. Amúgy köszönöm hogy felfigyeltetek a kérdésemre remélem szegény törpémet nem borítom ki idegileg. :D
2008. júl. 16. 21:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Nektek is nagy pusz!!:D
2008. júl. 16. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat rá, más ember is idegesebb, ha körülötte valaki az. És a legelső hónapokban ezt megélni, az maradandó lehet.
2009. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!