Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki Klion kúpot írt fel, ő...

A doki Klion kúpot írt fel, ő semmit nem mondotta használatáról, csak anyit, hogy esténként kell egyet felhelyezni. A tájékoztatóra az van írva, hogy a nemi élet nem javaslott, illetve alcohol sem. Tartsuk be?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalat van benne, aki használta?(természetesen ha kell a tájékoztatón írtaknak megfelelően járok el.
2008. júl. 16. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sem a nemi élet sem az lakohol nem javasolt. Ez egy nagyágyú a fertőzésre. Gyors és hatékony. Én hasnáltam sajna.
2008. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én használtam Klion kúpot, nekem segített. Tartsd be a tájékoztatón leírtakat! No sex, no pia! :)
2008. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen a tájékoztató alapján járj el!A nemi élet a felhelyezés után azért nem jó,mert a kúp kiürülhet..azonkívül, mivel a KLION, KLION-D -t is fertőző hüvelyproblémára adják..ezért a férfi az aktus közben elkaphatja a betegséget..ilyenkor a doki a társnak is szokott felírni, ha vannak tünetei.

Alcohol pedig módosíthatja a gyógyszer hatásátés nem használna, tehát okkal van ráírva a tájékoztatóra!

Azt javaslom használd, hamar szokott segíteni!

Gyógyulj meg!

2008. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Minden este helyezd jó mélyen a hüvelybe 1-1 kúpot. Minden kúpot használd fel.Ha viszket, csíp a szeméremrész, Használj kamillás lemosást, Canesten krémet.Házas élet kerülendő, mivel gyulladásod van. Férjed is fertőződhet, ill. Fájhat, égő, csípő érzés lehet sex közben és után.Akár párod is kenegetheti Canesten krémmel és kamillával Pénise makkját (főleg ha kicsit viszket).
2008. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól írják a lányok, amit ne csinálj, nem kell jó mélyre felnyomnod, és kifejezetten erre kérdeztem rá a dokimtól, és azt mondta hogy elég az elejére, azért kell lefekvés előtt mert vízszintben vagy, és az már ott végzi a dolgát! Sőtt kifejezetten mondta hogy nehogy mélyre nyomjam, elég az elejére!
2008. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajna én is használtam, de nekem a doki kb. 10 hetesen írta fel, amit elvileg tilos a 12. hétig használni, így én nem is mertem kockáztatni, nemrég kezdtem el, de csak 4-et használtam el, mertnekem a 3. és 4. napon esténként halváény vércsík volt a folyásomba, így abbahagytam. De úgy tűnik használt. Egyébként a bacik, gombák kiűzésére még az élőflórás(!) natúr joghurt is jó, én napi egyet eszem!


Mielőbbi gyógyulást!

14 hetes kismama

2008. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!