Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 33 hetes, mikor...

Holnap leszek 33 hetes, mikor kezdjek el csomagolni táskába? Ti mikor fogtok? És a szülőszobára mit szoktak csomagolni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már bepakoltam, igaz 36-dik héten járok. Nekem császáros szülésem lesz, így több mindent kell vinnem, de csak darab számilag. Amit viszek: 2 papucs(egyet a fürdéshez, egyet a mászkáláshoz, köntös, 5-6 db hálóing, köntös, törülköző(2-3db), tena lady betét, sok bugyi(én nem eldobhatót viszek, hanem vettem kínai olcsó bugyit), piperecuccok, mellszívó, ásványvíz, hajgumi. Nagyjából ezek vannak bepakolva. Ami meg otthon marad, azt a család úgyis be tudja vinni.
2014. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
off ti a mellszivot összerakva elmosva vagy ugy ahogy vettétek csomagban viszitek? első használat elött el kell mosni? a korházban hogy tudom majd tisztitani? bocsi csak már én is pakolászok lassan
2014. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt kiegészíteném a melltartóbetéttel,és nedves törlőkendőt.Szülés után jobb a nedves törlő,mint a sima wc papír.Én vittem nedves törlőt a szülőszobába menet.Beöntés utánra.Szülőszobába még telefont és egy kis vizet nálam ennyi volt bent.(első babánál)

Szerintem már összepakolhatsz.Én most még nem pakoltam,23 hetes vagyok.

2014. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ja amugy lassan pakolászok én is 32 hetes vagyok. én irtam egy listát mit viszek:

törölközö 2db

háloing elöl gombos 3 db

2papucs egyik tusolni

4db bugyi

1csomag tena lady

tisztalkodoszerek fogkefe fogkrém fésű hajgumi

1szoptatós melltarto meg amibe megyek

meltartobetét

telefon töltő

mellszivo hozzá cumisüveg ha kell esetleg

mellbimbóra krém

3textilpelus szoptatáshiz (nem biztos hogy kell)

tejcsi szap.tea filter

evőeszközök

papirzsepi

wc papir 2db

iratok


a kicsinek egy másik tatyoba pakolok azt majd hozza a férjem ha jöhetünk haza

2es

2014. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én mellszívóra meg cumisüvegre egyáltalán nem gondoltam, mert az első gyereknél sem vittem csak szoptattam őt.

Kellene vinni?

2014. jan. 14. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, ez az én kérdésem volt, szerintem nagyon korrekt és alapos válaszokat kaptam, nézd meg őket, és majd eldöntöd, mi kell belőle:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2014. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem első baba én azért viszem. Hátha szükség lesz rá és befér a bőröndbe. 2es voltam
2014. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket!!!:-)
2014. jan. 15. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha baba-barát kórházban szülsz, akkor a cumisüveget, cumit, mellbimbó védőt nem engedik bevinni.
2014. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!