Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó ez az AFP eredmény?

Jó ez az AFP eredmény?

Figyelt kérdés
0,67 MoM lett.Ez jó?
2014. jan. 15. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt írják, hogy a 0,7-2,5 MOM közötti AFP érték tekinthető normálisnak, de a módszer elég elavult, és az is befolyásolja, mikor veszik le a vért. Ha egy nappal is korábban vagy később veszik le, mint kéne, már nem biztos hogy releváns eredményt ad. Szerintem, ha a tarkóredő rendben volt, akkor nem lesz gond, de a 20. heti genetikán is megerősítik majd, hogy nincs probléma. Kombinált teszt nem készült?
2014. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Minden rendben volt a 12.hetes Uh-n,kombinált teszt nem készült.Kicsit ideges vagyok..de remélem nincs gond!!!
2014. jan. 15. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell idegeskedni, tökéletes ez az eredmény. Elavult vizsgálat ami a kismamák idegesítésére szolgál. Ha a 12 hetesen minden rendben volt, akkor rendben is van, a 19 hetesen majd meggyőződsz róla magad is. Addig pedig kár felesleges hülyeségeken lovagolni. 16+4 hetes kismama
2014. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű el fognak küldeni genetikai tanácsadásra. De! Nekem 0,53 lett, kedden voltam genetikai. Ott kezdődött, hogy majdnem 18 hetesben lett meg az afp eredmey, egy pénteki napon . Hétfőn mentem a doki hoz, ez Karacsony elott volt, meg aznap kertem időpontot genetika rá, akkor mar 2 nap híján 19 hetes voltam, es mosta heten volt időpont mar 23 hetes vagyok. Egy vicc ami ott megy.... Csináltak egy uh-t es mondtak, hogy picit több a magzatvíz es, ezt meg soha sehol nem mondtak pedig volt 2 extra uh,m a kórházban is ahova járok, hogy alacsony lett az értek..... Mindig mindenhol minden a legnagyobb rendben volt.... Persze tok megijedtem, de itt is mindent rendben találtak.... Aztán behívtak es elkezdte részletezni a doki,hogy mindenképp magzatvíz ételt javasol, mert mar a 35- dik években vagyok, nem töltöttem be....., meg hat picit több a víz... De van egy kis probléma... Ekkor mar torkomban dobogott a szívem.... Hogy csak 20 hétig szúrják meg a kismamákat én meg 23 vagyok így minden rendben ... Kész vagyunk megírja a papírokat ... Megkérdeztem az nem lehet, hogy előtte pisilt a baba es azert láttak picit többnek a vizet, akkor meg mar azt mondta ne foglalkoztak a vízzel,mert semmi jelentősége teljesen rendben vagyunk... Na ezt érted? Mikor fel percel előtte ,meg erre hivatkozva megszúrta teák volna.... Ez vicc. Ha rendben van a tarkoredo,meg az orrcsontja biztos nincs baj... Nekem sem volt kombinált tesztek, mert 13 hetesben derült ki a baba pontos kora.... Ne aggódj!
2014. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt mondta a védőnőm hogy ezzel nincs gond.Szerinte lehet hogy a hetek nem stimmelnek.Minden esetre 2hét múlva,29-én megyek a 20hetes Uh-ra a dokimhoz,ott majd úgyis kiderül,hogy mi van.Remélem nem lesz gond.A lányommal is hasonló értéket kaptunk,akkor nem volt baj.Remélem most sem lesz!
2014. jan. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!