Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt terhessegemnel nem...

Elhalt terhessegemnel nem indult be a magzat szivverese. A doki azt mondta, hogy ez barmikor elofordulhat es lehet ujra probalkozni, de nem nyugtatott meg. Mitol lehet ez? Lehet kivalto oka?

Figyelt kérdés
Felek az ujabb kudarctol es mutettol
2008. júl. 17. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha erre gondolsz-nem te vagy a kiváltó ok és nem tudod kivédeni. Valószínűleg a szív 4 kamrája nem fejlett ki, vagy a köldökzsinórban nem vol meg a 3 ér..ez inkább genetikai rendellenesség miatt történt...sajnos előfordulhat többször is, de ne így készülj a következő terhességedre!

Sok sikert a következő probához..és kívánom,hogy ne legyen semmi gond!

2008. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordul és elég gyakran, csak a dokiknak ez természetes, nekünk meg egy hatalmas veszteség. Azzal, hogy bármikor előfordulhat, piszkosul nem mondott semmit sem a doki, mert pl az is bármikor előfordulhat, hogy egészséges babának adsz életet... Mindegy. Velem is történt ilyen, a 8. héten 2 éve.


Akkor azt mondta az orvos, hogy vigasztaljon a tudat, hogy semmilyen orvosi dologgal nem tudnák úgy előkészíteni a szervezetemet egy újabb terhességre, mint ahogy akkor a természet elintézte.

A hormonháztartásod szuper, a méhedben friss, vastag nyálkahártya tud kialakulni, a lehető legjobb körülmények egy következő terhességhez. Én annak idején 3 hónap kötelező szünet után egyből teherbe estem, pedig előtte másfél évig próbálkoztunk. Ma a kisfiam 17 hónapos és októberre várjuk a kistesót.


Szóval, ne aggódj!

2008. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos az eseted nem egyedi, velem is megtörtént az első terhességemnél. Akkor azt mondták, hogy ez a nők 90%-ánál sajnos így van.

Most 1,5 év után újra terhes vagyok és így a 19. héten minden rendben van.

Igaz, hogy az első 12 hét egy merő ideg voltam, mert attól féltem újra bekövetkezik, de szerencsére nem lett baj.

Ne add fel a reményt, tarts ki és hidd el minden oké lesz :)

2008. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!