Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pólyába teszitek majd a picit...

Pólyába teszitek majd a picit az első napokban, hónapban? Hogyan öltöztetitek fel a pólya alatt?

Figyelt kérdés

Tudom hülye a kérdés de most épp ez a legnagyobb problémám,hogy nem e hiányzik neki esetleg még vmi ha melegen kell öltöztetni alatta.Köszi a válaszokat.

36+4 hetes kismami


2009. dec. 2. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vettem pólyát, mert a kórházban nem azt adtam a gyerekre, amit akartam. Ott minden gyerek angolpólyában volt, ami ugye nem tart semmit. Ott viszont annyira megszoktam azt, hogy kell megfogni, hogy otthon már nem volt szükségem rá.

De szerintem nem kell túlzásba vinni az öltöztetést, úgyis menet közben fogod látni, hogy mennyi ruha lesz elég alá. Nyilván ha tiszta víz a tarkója egy pár perc után van látványosan reklamál, akkor melege van. Tudni fogod, ne aggódj!

2009. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van pólyánk, és fogom is használni. Jó dolog, csak nem szabad túlzásba vinni, ortopédiai okok miatt.

Mivel nagyon vastag, csak kombidresszt adok majd alá valószínűleg.

Január végén lesz esedékes :)

2009. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz.Ari vagy hogy válaszoltál.
2009. dec. 2. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp használj pólyát az elején, én csak jót tudok róla mondani. Nekem nagyon jól aludt benne a kicsi, mert körülveszi, melegséget biztosit a számára. Ha pl fájt este a pocija akkor sem kellett belőle kivenni, hanem abban ringattuk és mikor elaludt csak szép csendben betettük az ágyba. Nem kell szorosan bekötni, éppenhogy csak bekötöttem, még rugdalózni is tudott benne, de nem rugta le mint a takarót. Én addig altattam benne amig ki nem nőtte, sajnos azóta nem alszik olyan nyugodtan mint a pólyában.
2009. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is viszünk be pólyát.Szerintem hasznos és kényelmes is!
2009. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!