Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukák! Hol vásárol...

Kismamik, anyukák! Hol vásároltok a babának? Új ruhácskába öltöztetitek az első hetekben? Babakocsit hol veszitek? Vagy kaptok?

Figyelt kérdés

Én szeretném újba, legalább 1-2 hónapos koráig. Nemtudom miért, ez most a legújabb heppem. Én is szívesebben veszek fel új ruhát... Nem vagyok gazdag és prűd sem.

A kis rugdalózókat hol veszitek? Olyat pl. sehol nem láttam, ami ujjatlan, pedig nekem nagyon olyan kéne.

A babakocsink azonban biztos nem lesz új, de nem tudom hol keressem. Teszvesz-vatera nem jó, mert jobb lenne látni előtte milyen, hogy mozgatható, stb.


2010. febr. 14. 18:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Szia!Én tuti,hogy újba fogom öltöztetni!Már van is pár kombidresze amit a Coraba ill. Tégelbe vettük neki!Babakocsit még nem tudom,hogy hol,de az biztos,hogy bababoltba fogunk venni!Nekem már van 1 kislányom ő 6 éves,de szinte mindig új ruhákat veszek neki!(Nem a legdrágábbakat)Én szeretem ha új ruha van rajta és magamnak sem veszek használtat!20 hetes kismama
2010. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
A Brandonban veszem a rucikat,meg mindent,mert szépek és jó minőségűek.Az én gyerekeim sose járnak más ledobott cuccába.mint ahogy én sem.
2010. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mindig adtam rá ujat,főleg mikor bukós volt az első időkben...a többezres drága rugikat sajnáltam volna erre.


Persze volt uj is...


Babakocsi:bababoltba kipróálod és teszen/vaterán találsz olcsón.

2010. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Szia!Mi nemrég vettük meg a babakocsit,hordozóval bababoltban,csak mint a kiságyat is ott fogom megvenni.

Ruhát veszek,vettem már neki újat,viszont mi kaptunk tesóméktól,barátnőtől aranyos kislány rucikat,én ráfogom adni,szerintem abban semmi nincs ha már volt használva.Én pl a babakocsit és a kiságyat nem tudom elképzelni hogy használt legyen.26+6hetes kismami

2010. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

Elsö 6 honapban csakis uj volt a zoknija is.

Altalaban C&A -ban vasaroltam,de ugyanugy a tescos body is jo volt.

6 honapos kora utan egyre koszosabba tete a ruhait,hol kekszet majszolt hol ez hol az,igy vettem hasznaltat is,persze foltmentes,bolyhos mentest.

Bababörzeken.

Kimostam,kivasaltam,raadtam,azota van vegyesen is neki.Masodik babamnak lesz hasznalt is,az elsö babamrol lemaradva.Babakocsi uj,babaagy szinten uj,azokat a parom nem engedte hasznaltan megvenni.

Visszagondolva semmi bajom nem lett volna a hasznalttol se,.

2010. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
brendon a legjobb szerintem. minden egy helyen, és jó minőségű cuccok vannak.
2010. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

A brendon a legdrágább.


És akinek van kislánya már az az ő kinőtt ruháit se adja majd a picurra?vagy el se tette?


Amugy egy ujszülött nem tudja elhasználni a ruháit,igy ha mástol kaptunk azt elfogadtuk,hisz nem sokáig hordják ezeket a ruhákat,hamar kinövik.

Semmi bajuk sincs,sokszor nem is látszik rajta h nem uj.


Nem vagyunk olyan helyzetben hogy visszautasitsam,persze nagyobb gyereknél ez már nem igy müködik.

2010. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Azt hittem lehurrogtok, hogy nem akarom használtba öltöztetni. Úgy vagyok vele, hogy ami a kis testével érintkezik, az legyen új neki. Nagyobb ruhácskákat kaptunk mi is, de azok felső ruhák, pl. kabát, hálózsák, szabadidőruha.

Ugyanakkor azt, hogy ha testvértől kapjuk a ruhát, szerintem nem baj, ha lehet így fogalmazni. :)

Pl. sógornőm a lakótelepi turkálóban vásárolt, de olyan szakadt kis rongyokat, hogy sokszor én szégyeltem, ahogy kinéz a kislánya.

2010. febr. 14. 18:24
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

A body egyertelmü legyen uj.

De ha valaki egy rugit vagy egy polot,kisnadragot vesz hasznaltan,abbol nincs semmi baj.Baratnöm megteheti hogy ujat vegyen mindenböl,abbol is a legdragabbat de megveszi a hasznaltat,ha nem pecsetes.Miert ne?

Senki nem fog ujjal mutogatni rad hogy az hasznalt.Majd ha elindul oviba,sokkal fontosabb lesz az uj ruha mert majd ott divat lesz ez,divat lesz az.....

Termeszetesen vegyetek ujat is,de a hasznaltbol sem lesz semmi baja a babanak,föleg az elsö honapokban olyan hamar növekszenek.

2010. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Szia, én most vásároltam be a nagy leárazás alatt a H&M-be(eredeti áron drága) és a tescoban. Nagyon jó cuccok voltak(lehet, hogy még vannak) és nagyon olcsón. Most akció van a Cora-ban, és ott láttam is ujjatlan rugikat, amit keresel és jó árban láttam ott babakocsikat is, és rengeteg kiegészítőt. Nézz fel a cora oldalára, az akció február 17-ig tart. Én is újba öltöztetem a lányomat, csak az használt, ami a fiamé volt.
2010. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!