Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt Amniocentézis (magzatv...

Ki volt Amniocentézis (magzatvízvétel) vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Nekem is kell mennem mire számíthatok? Pestre megyek az 1sz. női klinikára.
2014. jan. 17. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, de egy nem gyengén hipohonder barátnőm igen. Ő bármibe képes volt belehalni. Erre a vizsgálatra azt mondta, ijesztő látni azt a nagy tűt, de mire észbe kapsz, kész is van!!! Nyugalom!:)
2014. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam. Először adatfelvétel, pát perc konzultáció genetikussal, időpontadáa a beavatkozásra. Következő alkalommal bemész, felfekszel egy ágyra, és ultrahang követés mellett tűvel vesznek egy pici magzatvizat, aztán kérik sóhajts, kihúzzák a tűt, letörlik a fertőtlenítőt és mehetsz. Bizisten 3 percnél nem voltam bent tovább. Én szánt szándékkal elfordultam, hogy ne lássam, de én a vérvételt sem szoktam nézni. Egy csöppet sem fájt, de még kellemetlen sem volt igazán. A legrosszabb az egészben az azt követő két nap fekvés volt. Ezt be kell tartani, állítólag a legtöbb komplikáció akkor lép fel, ha ezt nem tarják be.
2014. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És a párom bejöhet velem a vizsgálatra?
2014. jan. 17. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!