Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek 2 petezsákot...

Van olyan akinek 2 petezsákot látott a doki?

Figyelt kérdés

ma voltam dokinál 2 4mm-es petezsákot látott lehet ikrek, azt mondta jövőhét kedden menjek vissza megnézi fejlődik e mind a 2. elképzelhető hogy az egyik felszivodik?:/

5 hetes km



2014. jan. 17. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ahogyan 1 babánál, úgy többes terhességnél is a korai szakaszban megtörténhet, hogy az egyik, vagy mindkettő felszívódik, vagy nem fejlődik. Ez sajnos egy ilyen általános kockázat, nem csak ikerterhességnél. De bízz az ikreidben, minden rendben lesz :)

2014. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálam az 5.héten két petezsák volt, de egy hét múlva már csak 1 petezsákban volt baba, a másik leállt a fejlődéásben....
2014. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Normál úton fogantak a babák, vagy gyógyszeres kezelés, vagy beültetés mellett? Szorítok hogy mindkét babácska megmaradjon. :)
2014. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
remélem a legjobbakat :) de félek azért..a családba nem volt még ikerterhesség se ő páromnál ez számít valamit?
2014. jan. 17. 11:06
 5/17 A kérdező kommentje:
normál úton fogantak :) első terhességem :)
2014. jan. 17. 11:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez akkor így alakult. :)Egyből észrevette a doki? Egyből látszódott egymás mellett a két petezsák, vagy nézelődés közben bukkant a második babácskára. Hisz olyan picike még a petezsák is. :) Elsőre 2 baba, nem semmi. :)
2014. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
elsőre észrevette, fura arcot vágott és azt mondta mindjárt megmutatja és mosolygott, felém fordította a monitort és mutatta a 2 petezsákot :))) nagyon meglepődtem :)
2014. jan. 17. 11:20
 8/17 A kérdező kommentje:
de nem egymás mellett van hanem egymás alatt
2014. jan. 17. 11:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ikreim, a 8. héten voltam először uh-on, és azt mondták, általában a 8. hétig szívódhat fel az egyik.
2014. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
akkor csak reménykedhetünk :))
2014. jan. 17. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!