Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek 2 petezsákot...

Van olyan akinek 2 petezsákot látott a doki?

Figyelt kérdés

ma voltam dokinál 2 4mm-es petezsákot látott lehet ikrek, azt mondta jövőhét kedden menjek vissza megnézi fejlődik e mind a 2. elképzelhető hogy az egyik felszivodik?:/

5 hetes km



2014. jan. 17. 10:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez az első terhességem.5 hetesen 2 petezsákom volt. Voltam 7 hetesen és 8 hetesen is ultrahangon. Mindkét alkalommal látszódott már a dobogó szívecskéjük. Felemelő látvány volt! :) Nagyon szépen fejlődnek. Legközelebb 12 hetesen megyünk ultrahangra, nagyon remélem, hogy ott fognak csápolni! :) De az még két hét... Drukkolok Neked is!
2014. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok :))) Drukkolok hogy minden rendben legyen :) neked milyen tüneteid vannak?Mennyire intenzívek?
2014. jan. 18. 15:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Borzasztó hányingerem van, többnyire a nap 24 órájában. Szinte mindentől undorodom, így magamba kell könyörögnöm az ételt. Általában estére megjön az étvágyam. Mostanában azért már becsúszik egy-egy nap, amikor egészen jól érzem magam, de ritka. A hasam szurkál hol egyik, hol másik oldalon. És többször éreztem olyat a hasamban, amikor fordultam az ágyban, mintha meghúztam volna az izmaimat.

Na meg a cickók...:) Elég fájdalmasak, de ez is változik. Van amikor jobb, és van amikor rosszabb.

Ja, és 10-12 órát alszom naponta. Egyszerűen nem érem be kevesebbel. :)

2014. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jobban vagy azóta? :) én voltam dokinál és 1 baba van 6.hétben vagyok :)
2014. jan. 22. 09:08
 15/17 anonim ***** válasza:

Óóóóó gratulálok! :) Nem baj ha egy baba van, csak ott maradjon, ahol van! Legalább jó pár hónapig. :)

Én még mindig ramatyul vagyok. Nagyon ritka, ha van egy-egy jobb napom. Általában haldoklom. :D De hát... ezért hajtottam 7 éven keresztül. Ma voltam védőnőnél. Ezt is megértük. :)

Te hogy érzed magad? Kikészít már a poronty? :)

Vigyázz magadra nagyon!

2014. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia.

igen én is nagyon rosszul vagyok alig vannak olyan pillanataim amikor jól vagyok. ma hajnalba is arra keltem hogy hányingerem van. Én szerintem jövőhét csütörtökön megyek védőnőhöz de lehet előtte beszélek vele mert jóba vagyunk :)

2014. jan. 22. 14:49
 17/17 A kérdező kommentje:
Te is vigyázz magadra :)
2014. jan. 22. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!