Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek melyik/milyen cumisüveg...

Piroska és a farkas kérdése:

Kinek melyik/milyen cumisüveg vált be picibabánál?

Figyelt kérdés
Egyelőre még csak készülünk a babaholmik megvásárolására, és szükség esetére szeretnék beszerezni egy cumisüveget. Írnátok nekem tapasztalatokat? A NUK márkán gondolkodom, bevált valakinek?
2014. jan. 17. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi csak a Tommee Tippee cumisüveget próbáltuk nekünk bevált. :)
2014. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a Nuk nekem nem vált be. Aventet használok, azt a típust, ami anti-colic gyűrűs,és változtatható folyáserősségű. nagyon meg vagyok vele elégedve és csak pár száz forinttal drágább a Nuknál.
2014. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én imádtam NUK-ot,nagyon bevállt!
2014. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Üveg NUK kb 6 hónapos korig. Utána egyéb, műanyag (babylove, mam)

[link]

2014. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aventtel kezdtük, de nagyon nem vált be. Gyorsan áttértünk a MAM cumisüvegre, na az szuper.
2014. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! mi kezdetek óta mindenből a MAM-ot használjuk! A cumisüvegek szelepesek, puha cumikkal, a sok ajándék játszócumi közül a kisfiam szintén ezt a márkát választotta..
2014. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi a MAM-os üvegeket és cumikat használtuk.Most újra babát várok és megint ezeket fogjuk használni,mert nekem nagyon bevált!
2014. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! akik a MAM-os cumisüveget írtátok,az is számít, hogy van ez az önsterilizé...funkciójuk, vagy ettől függetlenül is nagyon jók? Csak azért kérdezem, mert mivel nekünk mikrónk, így ez a sterilizálós funkció nálunk nem szempont.
2014. jan. 17. 14:32
 9/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. A miénk az önsterilizálós üveg, de soha nem sterilizáltam mikróban, csak simán kifőztem.
2014. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia barátnőm a mam-ot használja neki bevált, mi tommee tippe-t vettünk de csak mert akcios volt melszivoval meg sterilizáloval.meg nekem tetszik is,hogy bevált e azt még nem tudom.még pocakban van.amugy egy cumisüveg volt benne azon kívül csak később tervezek venni. de ha beválik akkor ezt.
2014. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!