Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán lett először halvány...

Szerdán lett először halvány pozitív a tesztem, a mai már erős pozitív. Csütörtökön láthat már valamit az orvos?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mikor foganhatott a baba, biztosan késői peteérés volt kb akkor amikor már bőven meg kellett volna jönnie.(utolsó menstruációm december 4.én volt) Szerda előtt még negatív volt a teszt abból gondolom. Most hány hetes lehetek, mihez viszonyíthatok? 3 vagy 4, esetleg ez már az ötödik hét? Ha nem lenne fontos nem mennék a 8.hétig, de sajna muszáj. Illetve ha pozitív a teszt, amin a csík mára teljesen meg is erősödött akkor azt már vehetem biztos terhességnek, és tuti van ott valami ha a doki még nem is látja majd ugye?
2014. jan. 19. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem fog látni semmit az orvos,olyan 4 hetes terhes lehetel.Nekem 5 hetesen még nem látott semmit az orvos majd csak 7 hetesen,úgyhogy ha nincs panaszod 2 hét múlva menj el a dokihoz.És ha pozit teszteltél akkor tuti hogy terhes vagy! :)
2014. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a teszt pozitív, akkor tuti a terhesség!

Nekem dec. 2-án volt az utolsó menstruációm és én a múlt héten voltam és 5 hetes terhességet állapítottak meg. Én elmennék a helyedben mindenképpen nőgyógyászhoz, mert nem csak a terhességet fontos, hogy megállapítsa, hanem azt is, hogy minden rendben van-e és hogy jó helyen van-e a baba megtapadva. Jövőhéten pénteken megyek újra a szívhang miatt.

két gyerkőcös anya

2014. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erősödő pozi teszteid egyértelműen arra utalnak, hogy élet fogant Benned!!! Gratulálok :D


Szintén dec 2-én volt utoljára mensim, most szerdán 6 hetes terhességet állapítottak meg, már volt szívhang is :) Én 2,5 héttel azelőtt teszteltem szép pozit.

Én úgy akartam menni, hogy már halljam a szívhangocskát :) de előbb is láthatja pl a petezsákot. Neked kell döntened.

2014. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!