Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez pozitív terhességi teszt?...

Ez pozitív terhességi teszt? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Elég halvány,de szerintem látszik

2013. máj. 29. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
képet kérhetünk ?:)
2013. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


Persze :)

2013. máj. 29. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
De furcsa kép! :) Ilyet még nem is láttam. Kékes-lilás, én nem ehhez vagyok szokva. A megjelölt részen látszik egy halvány vonal, ez igaz, de nem tudom korrektül felmérni, hogy száradási csík vagy sem, egyszerűen nem életszerű ez a kép. Nem tudod lerakni csak úgy az asztalra, és színes képet készíteni róla? Életszerűbb lenne.
2013. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is látok valamit de tényleg kéne egy élethűbb kép :)
2013. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira pozitív, h még a teszten is túllóg :)))
2013. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak ilyen agyonszerkesztett képpel lehet láthatóvá tenni a 2. csíkot, arra én nem mondanám, hogy pozi, simán lehet száradási csík. Nem egy ilyen tesztem volt, amikor nem volt baba. Sima fotót tegyél fel, minden szerkesztés nélkül.
2013. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szia! én ezt pozitívnak itélem, de sztem pár nap mulva reggeli első pisilésnél csinálj újat, mert lehet csak száradási csík. ha valóban terhes vagy akkor pár nap mulva erős pozit kellesz tesztelni!
2013. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,ez egy full negatív teszt! Hiába szerkesztgeted így sem látni! Sorry
2013. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tegyél fel olyan képet hol nincs photo shop a dologba!!!

És csak akkor ha a kérdés komoly!!!

Egyébként negatív szerintem

2013. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!