Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második genetikai UH-on...

A második genetikai UH-on kérhetek/készítenek képet? Ez csak sima UH vagy méhszájat is néznek?

Figyelt kérdés

Első terhességem, ezért nem tudom, hogy mi vár rám mit lehet és mit nem.

Jövőhéten leszünk 19. hetesek akkor megyünk, szeretnék előtte "felkészülni" úgymond :)



2014. jan. 20. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kórházfüggő. Nálunk lehet képet kérni (1200 ft darabja), de a doki le akart róla beszélni, mert szinte semmi nem látszódott a gyerekből, mert nem túl jó a gép. Mi mondtuk, hogy mi azért kérünk, mert az a paca a mi pacánk. :-) Mert tényleg csak egy paca volt. Nálunk méhszájat nem néztek.
2014. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Magánrendelésre járok, nem kórházba.

Itt nagyon jó képet csinál a gép. Akkor lehet, hogy kérhetek.

Csak azért kérdezem, hogy nem néznek egy speciális részeket és amiatt esetleg nem lehet rendes képet kérni...

2014. jan. 20. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

feje búbjától a lába ujjáig átnézik a gyereket, h egészségesen fejlődött-e. Nálam volt korábbi terhességben fejlődési rendellenesség, így kb másfél hete bementem egy rendelőbe, ott még az ujjperceit is megszámolták, de még nem volt genetikai uh, csak az én megnyugtatásomra csinálták. Csütörtökön megyek ki az Istenhegyi útra, ott adnak képet és videofelvételt is.

18+4 khm

2014. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen, ha kérsz és fizetsz érte akkor kapsz.
2014. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem

a múltkor elfelejtettünk kérni és nem tudtam, hogy itt adnak -e majd de most már oké :)

köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 21. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!