Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt úgy, hogy erotikus...

Valaki volt úgy, hogy erotikus álmok vagy gondolatok után elkezdett barnázni? 8. HÉT VÉGÉN VOK. Korábban is barnáztam, de doki látott, gyógyszert nem kaptam. Most 2 napig semmi nem volt, ma megint. Erotikus gondolatok után.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig is barnáztál és most folytatódik, akkor az nem az erotikus álmaid miatt van. Feltéve,ha tényleg csak álmodoztál. A problémát viszont komolyan kellene venni, én mindenképpen szólnék (egy másik) orvosnak, mert ebből akár még vetélés is lehet. Nem ijesztgetni akarlak, de vedd komolyan a helyzetet. Fekvés, pihenés, sok magnézium és semmi házasélet.
2014. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez véletelen egybeesés. Fordulj orvoshoz a pecsételéssel.
2014. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 FKKTorp ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy orvost és inkább egy másikat, ne azt aki először vizsgált, és minél hamarabb.
2014. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hogy nem függ össze, az nem egy átgondolt válasz. Álmában az embernek akár orgazmusa is lehet, ami komoly méh összehúzódásokkal jár. Ez pedig okozhatja a barnázást. Ettől még nem normális, és jobb lenne, ha látna orvos. Az erotikus álmok is vérbőséget okoznak. A vérbőség pedig bajt is okozhat.
2014. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 4. A méhösszehúzódás koraterhességben nem okoz gondot, a vérbőség sem okoz korai magzatvesztést, inkább később okozhat vetélést, koraszülést. Ami pecsételést/vérzést okozhat korai terhességben, az vetélés, méhszájnál lévő hajszálér sérülése (ezt esetleg egy erőteljes közösülés kiválthatja), haematoma. Nagyjából slussz. Ha nagyon akarom, és annyira erős volt az álom, hogy effektív kontrakciót okozott, akkor a meglévő haematoma éppen elkezdhetett ettől vérezni, de az mástól is elkezdett volna, tehát ebben a tekintetben is a haematoma az okozó. Tehát azt hiszem, hogy átgondoltam a választ. Vérbőség (meleg fürdő, orgazmus) nem okoz terhességben problémát, ez urban legend. Patológiás terhességben az orgazmus akár okozhat is, de ha egy álom hatására is okozna (tudod hány olyan álom van, ami orgazmust okoz úgy, hogy fel sem ébredsz rá...?), akkor nagy bajban lennének a veszélyeztetett terhesek.


Szóval szerintem átgondoltam a választ. :)

2014. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért nem, mert nálam a méhösszehúzódás és a vérbőség okoz gondot, mert nem volt megfelelően beágyazódva és a méhösszehúzódás kilökheti.
2014. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ez a terhesség korai szakaszában fennálló probléma. Mellesleg vérzéssel jár, innen tudtuk, hogy baj van.
2014. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is vérezgettem, barnáztam, rózsaszíneztem a6-7. héttől. Mostanság is van, néhanapján, 9 hetes vok Voltam dokinál, gyógyszert mnem adott, a magzatom 19mmes volt tegnap uhn, dobogott a szíve, sőőt mozogni is láttam. Reménykedem, h minden rendben lesz.
2014. jan. 22. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja, hogy minden rendben, akkor ok. Nekem, mint írtam is, nem volt megfelelően beágyazódva, ezért csak feküdni volt szabad és a sextől is el voltam tiltva. De mindenkinél más a helyzet. Sok mindenkinél progeszteron hiány okozza a vérezgetést, másoknál pedig az a bizonyos hajszálér sérülés, amit másik válaszoló is írt. Az orvosod nyilván tudja, hogy mi a helyzet nálad és ha gond lenne, akkor mondaná, hogy mit csinálj, mit ne csinálj.
2014. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!