Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. héten korai a 4D ultrahang?

21. héten korai a 4D ultrahang?

Figyelt kérdés
A nemét már tudjuk a babánknak, csak szeretnék egy emléket, amit majd neki is meg tudunk mutatni.
2014. jan. 21. 10:08
 1/5 Tica0121 ***** válasza:
Én a 20. héten voltam először, szépn látszott minden. Szerintem nem korai!
2014. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ananke ***** válasza:

Nem korai.Én a 19 és a 25. héten voltam.

Jó baba várást!

2014. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 16.,32. héten voltam. A 32. Már sajnos alig látszott valami, olyan nagy volt a baba. Külön-külön arc,kéz stb. A 16.hèten, minden egyben szèpen làtszott. Szerintem nem korai.
2014. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 15.-en voltam (találtunk egy akciós ajánlatot, nekem megérte), de még elég kis furi volt. Azért mentünk, hogy megtudjuk a nemét, de azt pont nem mutatta meg. Ennek ellenére jó élmény.

Megyek a 27. héten is, akkor remélem, már szép kis babát fogunk látni.


Szóval szerintem nem korai, csak nem lesz olyan "babás", ha csak mozizni akarsz, akkor menj el. Ha viszont emléket akarsz, akkor várj még pár hetet. Mármint ha csak egyszer szeretnél menni.

2014. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 hetesen a genetikai vizsgálatomat ilyen helyen csinálták....Mondjuk egy nagyon korszerű géppel...élmény volt! :) Persze a 20 hetesen már sokkal izgibb volt:)

20+1

2014. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!