Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai kicsit 11 hetes és...

Nem korai kicsit 11 hetes és 2 napos terhesen a 12. heti ultrahang és a kombinált teszt?

Figyelt kérdés

A kislányomnál a 12 hetes és 3 napos voltam ennél a vizsgálatnál. Most meglepett, hogy ilyen idősen kell mennem erre az uh-ra és vérvételre!

Volt vki közületek ilyen terhességi idővel ezen a vizsgálaton?


2010. dec. 20. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont 11 hetes voltam, mikor levették a kombinált vért és csinálták az uh-t. Nem volt semmi gond, figyelembe vették a számításnál, hogy 11 hetes és nem 12.

Ne aggódj emiatt.

2010. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 11 hetes 6 napos voltam, mikor az első ultrahangra mentem, de én nem is tudtam pontosan hány hetes lehet. A kombináltat is pár nappal rá csinálták, nem mondtak semmit, csak betudták, hogy még kisebb. Ne aggódj!
2010. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg 12-13 hetesen kell menni ezekre a vizsgálatokra, akkor adnak pontos eredményt.
2010. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!


Közben délután beszéltem a dokimmal. Kérte, hogy ha lehet, akkor próbáljam meg módosítani az időpontomat. (Holnap reggel hívom az uh labort, mert csak 9-10 óráig van időpont egyeztetés.)

2010. dec. 20. 20:57
 5/5 A kérdező kommentje:

...sikerült időpontot módosítanom :-)))

Így már kicsit nyugodtabb leszek, hogy 12+2 naposan kell inkább mennem ;-)

2010. dec. 21. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!