Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég volt egy kemény kidudor...

Nemrég volt egy kemény kidudorodásom egész lent, majdnem a szeméremdombnál, ez lehetett a baba?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, és ilyent még nem tapasztaltam, kis ideig simiztem, mert feszítő érzéssel járt, és el is ment, vagy ha nem ő volt elmúlt. Lehetet a babám?
2008. júl. 17. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ki tudja..en mar 16 hetesen erzem mindennap a mozgasat de meg ilyent nem csinalt mint neked.Rug es sokat mozgolodik de nem marad ugy.Persze latszik is,kidudorodik mindig de nem marad 2 masodpercnel tobbett..utana megint nyomkod..22 hetes kismama
2008. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi:) Nekem sem maradt ott a púp, csak kb fél percig. Az a furcsa, hogy a simogatástól elmúlt.
2008. júl. 17. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! valószínűleg ő volt az, ha megsimized mozog, elúszik.
2008. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

szerintem méhkeményedésed volt.

2008. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy a méhkeményedésnél az egész méh bekeményedik, nem csak egy kis rész. Vagy rosszul tudom?
2008. júl. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!