Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivehetem az egész éves...

Kivehetem az egész éves szabimat szülés előtt? (illetve TGYÁS előtt)

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem pont ma mondták a munkahelyemen. Én is úgy fogom. Nem tudom, hogy mindenhol lehet-e, nálunk lehet.
2014. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak időarányosan vehettem ki, vagyis csak 2 napot, ma mentem tgyásra. Előző terhességemnél szintén így volt, akkor 13 napot tudtam kivenni előtte. Nem tudom, hogy máshol hogyan működik.
2014. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen kiveheted. De akkor nem sok szabid lesz mikor visszmennél, ami esetleg kellhet a bölcsibeszoktatáshoz.
2014. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérni kérheted, de a munkaltato nem koteles kiadni, csak az időarányosan járó részt.
2014. jan. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabszem ***** válasza:
igy van . nem kötelesek kiadni. de én is meg fogom próbálni.
2014. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ki lehetne venni, pedig majd augusztusban szülök (ha minden jól megy). Sőt, még a cafeteriát is egész évre megkapom, pedig azt is időarányosan kéne. Szerintem is cég függő.

Amúgy én nem veszem ki a szabit, hanem amíg jó addig dolgozom, utána betegszabadság, aztán 3 hét szülési szabadság és a rendes szabadságot kifizetik.

2014. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!