Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha dec.29-re vagyok kiírva...

Ha dec.29-re vagyok kiírva akkor most mennyi idős terhes vagyok pontosan? Apás szülés esetén milyen feladatokat adhatnak az apukának? Kinek hogy tetszik az Amira név? (Pap vezetéknévhez keresek lányneveket)

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Pap a vezetéknevünk. Az A betűs nevek kiestek eleve. Mi Pap Anitát szerettük volna, de Papa Nita lenne belőle. Szerintem ugyanez a helyzet az Amirával is. Egyébként tetszene. Én januárban szülök, van már egy Viktóriánk, most Nikolettát várunk. Minden jót!
2009. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem a kérdésedre válaszolok tudom csak gondoltam h megosztom veled h mi is Pap-ok vagyunk és lánykánk lesz és Gréta Anett lesz a neve ha váletlenül mégis fiú azon még harcolunk Apával:)Amugy nekem tetszik Az Amira név...28 h km
2009. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Amira nem tetszik, kicsit furcsának találom,talán az M, meg az R berű miatt kicsit durva hangzású.Akkor inkább már az Alina, vagy az Amina, ezek majdnem ugyan azok, de én szebbnek találom őket :)
2009. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

36 hetes és 2 napos vagy szerintem :)


Apuka hagyja, hoyg szorongasd a kezét, törölgetheti a homlokod, adhat inni, ha szabad, majd elvághatja a köldökzsinórt.

Konkrétan feladatot NEM adhatnak neki!


Az Amira név szép, de nem illik a paphoz.

Pap Amira = PAPAMIRA = Papa Mira


Pap Gréta

Pap Emese

Pap Helka

Pap Helga

Pap Ágnes

Pap Sára

2009. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha csak Mirának hívnánk? Az kinek hogy tetszik? Adjatok tippeket mert már szinte feladtuk.... Ha lehet akkor írjátok már meg, hogy ennyi idősen kinek milyen méretekkel rendelkezett a babája.
2009. dec. 3. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Az apukának leginkább te adsz majd feladatokat...:)

Itat...etet(szőllő cukor esetleg csoki) tartani fogja neked a labdát mikor jönnek a fájások,és a legfontosabb masszírozza a derekad!!!....stb.

Amira?Nekem kicsit furcsa név, de nektek kell dönteni.

2009. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én december 27-re vagyok kiirva és ma vagyok 36+6.Kedden csináltak uh-ot a méretek:BPD:91mm,OFD:109mm,HC:315mm,AC:344mm,FL:74mm.Becsült súly:3260 gramm.Nálunk is apás szülés lesz,első baba. [link] Itt beütöd a vzetéknevet meghogy fiú vagy lány és kiad egy csomó nevet.BOLdog babavárást!!
2009. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A "Papa Mira" írója vagyok.

A Mira szép, és illik is szerintem. Tetszik!


Pap Mira :-) Kellemes, és kicsi lánynak is illik, és felnőtt nőnek is.

2009. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!