Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kisfiú vagy...

Szerintetek kisfiú vagy kislány? (uh kép lent)

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk a férjemmel a 12 hetes genetikai uh-n, ahol hál' Istennek mindent rendben találtak és annyira tünemény volt a mi picikénk, hogy (bár úgy mentünk be, hogy "el ne felejtsük megkérdezni, hogy látni e már a nemét"), de természetesen a nagy örömben elfelejtettük... :D

Ezért adnék egy linket, szerintetek látni e már valamit? (szerintem igen... :)

[link]



2014. jan. 22. 07:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
olyan kisfiús feje van, de inkább a hason szokott látni, ha pici csúcsos a hasad, akkor fiú, ha széles, elterülő, akkor lány. :)
2014. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
47%
Szerintem kisfiú. De biztosra csak a doktorúr/doktornő fogja megmondani! :)
2014. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Kedves első válaszoló!Ez nem feltétlen igaz mivel anyukám és az én hasam is csúcsos volt mégis kislány lett.
2014. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem lány.
2014. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem lány, mert 2 csíkot látni, ami a punija lehet.
2014. jan. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kislány, ott a nunija. :D
2014. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jaj de cuki!

Szerintem meg kisfiu lesz. De nem tuti. Ilyenkor még eléggé benézhető. Mi kislányt várunk és a 12 hetes képen ott semmi sincs. 22. héten 3 csík látszódott hasonlo volt mint most a tiednek de nem ekkora. szerintem a középső fehér csík a pénisze és mellette a sötétebb dagadt rész inkább a zacsi. De az is lehet hogy köldökzsinor... A kislányok ajkai ilyenkor még nincsenek ennyire készen én ugy tudom. Ezért gondolom h szerintem fiu....

33hkm

2014. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tippeket, aranyosak vagytok :)

én is hasonlóan látom, mint Te, kedves 7. válaszoló :) szerintem is az ott egy kis kukac... :) (bár apuka "női" megérzése az, hogy lány... :) )

Várom a további tippeket, meg akiknek volt hasonló uh képe, azoknak a tapasztalatát, hogy mi lett a "végeredmény" :)

Egyébként nagyon boldogak vagyunk, hogy jön a kis ficánka és tényleg csak mi lehetünk ilyen bénák, hogy a nagy örömködésben nem kérdeztük meg :) :) :)

2014. jan. 22. 10:48
 9/19 anonim ***** válasza:

neaggodj nem csak ti vagytok igy. A 12. hetin én is elfelejtettem megkérdezni, ezért 14 hetesen elmentünk magánba,oda jött apuka is, de ott meg annyira lent csücsült a drága hogy nem lehetett látni. 18 hetesen meg eltakarta de mintha kislány lenne, 22 hetesen 4dn derült csak ki. Nekünk tök mindegy volt vsak rettentően kivancsiak voltunk. Apa mondjuk fiut várt de mikor megtudta hogy lány! csillogott a szeme. tiszta büszke volt,azota "gyertek csajok" a hivonevem...:-D

7es voltam

2014. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ezen a képen nem lehet látni,ohy micsoda. A nögyógyűsz is addig nézegetni, mire meglássa, mert a baba izeg mozog már ilyenkor, és egész biztosat már csak késöbb lehet mondani.. Sokan elnézik a köldökzsinórt is kukinak.. Nekem 12 hetesen azt mondta szerinte kisfiu, de az a köldökzsiinórvolt, most utolsó két alkalommal kislány, bár mindig ugy forog,hogy egy pillanatban sem lehet 100%-osat mondani!:)
2014. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!