Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 37. hétbe léptem a lábaim...

A 37. hétbe léptem a lábaim már kb. 2 hete iszonyatosan vizesednek, mutattam a védőnőnek ill. az orvosnak is. illetve a vizeletembe is volt valami még a múlt héten egyiken se mondták hogy az fehérje lenne. Toxémia gyanus lehetek?

Figyelt kérdés
Ha fehérje van a vizeletben azt a védőnő is látja a vizsgálat során? Illetve a magas vérnyomás állandó vagy néha jelentkezik?
2008. júl. 17. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
csak annyiban tudok segíteni, h a védőnő vagy a körzeti orvos is tud fehérjetesztet csinálni. a neten sok mindent írnak a toxémiáról.
2008. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. A fehérjét a védőnő is látja a vizeletetben, ha nem magas a vérnyomásod akkor nincs baj. Sajnos a vizesedés velejárója az utolsó hetknek. Bár én a 34.héttől ( a szülésig) néztem úgy ki, mint egy bálna, minden orvosi, védőnői vizit után azt mondták, hogy holnap szülök. ( de a lánykám kihúzta a 40. hétig. Szerintem az jó , ha van rá lehetőséged minden héten menj el a védőnőhöz, Nst- re pedig már jársz, nekem ott is nézte a szülésznőm a vizeletet és vérnyomást. Kitartás, és ne izgulj!!!
2008. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!