Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam nőgyógyásznál kb 3...

Voltam nőgyógyásznál kb 3 hetes terhességet állapított meg így csak 3 hét múlva tud szívhangot nézni. Félek mert fáj a derekam meg a hasam és nem tudom mért nem szeretnék elvetélni mitől lehetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 05:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Három hetes terhességet nem tud az orvos megállapítani, ez képtelenség.
2014. jan. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2014. jan. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magát a terhességet valóban nem állapítja meg egy orvos sem ilyenkor, max gyanút a terhességre, de még azt sem. Ha terhes vagy és görcsölsz az természetes, mivel változás történt odabent. Amíg nem vérzel barnázol addig teljesen jó.
2014. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 heteset még a terhességi tesz se nagyon mutat ki nem még az orvos...
2014. jan. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez hüjeség hogy 3hetes terhességet nem lehet megálapítani nekem a doki 20 adikán azt mondta hogy annak látszik csak még nagyon fiatal a tesztre visszatérve igen is kimutatja én január 4 ikén csináltan pozitiv tesztet. Amúgy meg csak arra voltam kiváncsi normális e ha görcsölök nem pedig arra hogy mennyi idős terhességet tud megáłlapítani egy orvos
2014. jan. 23. 08:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Melinda! Harom hetes terhességet az orvos képtelen megállapítani, mivel az konkretan nem létezik. Ha elmarad a menstruacio, akkor mar 5 hetes a terhesseg. Ha most gorcsolsz, akkor simán előfordulhat, hogy a menstruaciod jon meg.
2014. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Parancsolj itt is 4-5 hetet írnak...

[link]


Egyébként a görcsölés még normális is lehet, de lehet baj is viszont a terhesség megállapításáig nem kapsz semmi gyógyszert, vagyis addig még nem látnak petezsákot szikhólyaggal, ez pedig a legjobb géppel is csak az 5 héttől lehet....

Addig lényegében osztódik a sejt ezért sem lehet 3 hetesen megállapítani....csak max a megvastagodott méhfalat.

2014. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
maximum úgy érthette, hogy a beágyazódástól számítva három hetes, de akkor meg már elvileg lenne szívhang, szóval én sem értem. Gyakorlatilag még csak most kezdődött meg valamikor a beágyazódás
2014. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem 3-4hetest irt a papirra es akkor csak megvastagodott mehnyalkahartyat latott aztan vissza hivitt 2het mulva es akkor mar volt szivhang is es baba is. igen termeszetes a gorcsoles mivel a szervezeted emlekszik h megkene jonnie. legalabb is nekem ezt mondta a dokim :)) pihenj es remeljuk lesz baba is es szivhang is 3het mulva:))
2014. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!