Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszten a Down kór...

Kombinált teszten a Down kór 1: 300, miért irnak alacsony kockázatot?

Figyelt kérdés
Számomra ez elég magasnak tűnik, a két fiamnál 1:50 000 volt.. és ahogy olvasgatok másoknál már 1000 alatt közepes kockázat. Sajna integrált tesztet nem kértem... tarkóredő 2.0 volt,orrcsont van. 3.terhesség,35.éves vagyok és 13+4 voltam mikor vették
2014. jan. 23. 10:57
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
pécsi vagyok.hétfőn megyek a legjobb pécsi genetikushoz UH-ra.kedden pedig vsz magzatviz mintavétel.
2014. febr. 6. 14:19
 22/26 anonim ***** válasza:

Én ott is jártam. Engem is megneztek ott uhval , nálunk nagy volt a redo.

Nekem nagyon negatív a véleményem a pécsi genetikai tanacsafdasrol , remélem neked jobb lesz.

De egy jobb genetikai uhs , amnio nélkül is nagy valoszinuseggel ki tud szűrni egy beteg magzatot, de nyilván nem olyan biztos.

Drukkolok ,h jó vége legyen!

Ezen a fórumon sok érdekes esetet olvashatsz , akik verteszt miatt csinaltattak potyára amniot.

[link]

2014. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én voltam amnion, és egyáltalán nem bántam meg. Mint írtam, nálam már 1:50 volt az esély a rendellenességre. Ultrahang alapján akármilyen jó genetikust találsz is, csak valószínűsíteni tud. A magzatvíz mintavétel során pedig konkrétan a kromoszómaszámot nézik. Annak az eredménye biztos. Nekem hatalmas megkönnyebbülés volt, hogy elmentem a vizsgálatra és negatív lett.


Maga a vizsgálat nem annyira rossz, mint amilyennek hangzik, olyan, mintha kapnál a hasadba egy injekciót, csak kétszer éreztem a szúrást, egyszer amikor belém bökték a tűt, a második meg gondolom az volt, amikor a méhemen ment keresztül. De nem vészes. Persze a vetélés kockázatától én is féltem, de nem lett baj. Ne aggódj, nálad sem lesz baj.

2014. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát ja csak utána,azért nekem itt van egy 3.5 és egy nemegész másfél éves gyerek...nem tudok pihengetni hosszasan..
2014. febr. 6. 17:28
 25/26 anonim ***** válasza:
Párod nem tudna kivenni három négy nap szabit? Nekem is itt volt egy 3,5 éves gyerek. A férjem szabadságot vett ki arra a hétre, hogy tehermentesítsen. Még a reggelit is ágyba hozta:)
2014. febr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

De, csak 2 császár után,egy amúgy is sokat görcsölő méhhel nem vagyok ynugodt.


Dr Vizerhez megyek a da vincibe hétfőn,UH-ra

2014. febr. 7. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!