Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.8 hetes terhes vagyok es...

Kb.8 hetes terhes vagyok es átlátszó kocsonyás hüvelyi váladékom van kb.2-3 napja szerintetek mi lehet ez aggodalmam nem alaptalan?

Figyelt kérdés
Mint írtam kb. 8 hetes terhes lehetek és sajnos meg orvoshoz nem jutottam el... Nekem már van egy hat hónapos kislányom július 14-én született császármetszéssel nem akartunk egyelőre gyereket vállalni a kicsi melle hisz ö igy is hiperaktiv baba de a ovszeres vedekezes nem volt 100%-os.... Gondolkozunk mi legyen de ez a valadek megijesztett
2014. jan. 24. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond :) de minél előbb menj el orvoshoz:) Boldog babavárást neked ! :)
2014. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja..most vettem észre h gondolkoztok hog milegyen..:( amúgy szerintem amíg nem vérzel nem görcsölsz ott nagy baj nincs..
2014. jan. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! semmi gond! nekem is volt ennyi idős várandósan, kb. a 12.hétig. a hormonális változások okozzák ilyenkor még az ösztrogén szint változása váltja ki. Most már 19 hetes múltam,és nincs ilyen. Kezdetben furcsálltam én is, olyan volt mint peteéréskor,de az orvosom megnyugtatott , hogy természetes folyamat,és amíg nincs viszketés, nincs egyéb panasz,nem kell aggódni miatta.
2014. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választókat megnyugtató hogy mas is volt igy, örülök mert atbeszéltük párommal hogy mi legyen es arra jutottunk ha az orvos szerint kibírnám a terhességet hisz meg csak fel eve hogy csaszaroztak akkor megtartjuk a picurt :)
2014. jan. 24. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!