Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok és influenzás....

33 hetes vagyok és influenzás. Nem oltattam. Járt más is így? (Öszintén remélem hogy nem) Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam.Pontosabban még járok, mert 3 hét után még mindig nem gyógyultam meg teljesen, 3x mentem vissza a dokihoz.Azt mondta meg kell várni, míg elmúlik...

Sírva viseltem el, mert 2 hétig lázas voltam, illetve hőemelkedésem volt.A 3.héten már nincs láz, de a köhögés nem múlt el.Bár az is javul, mert már nem fáj tőle a mellkasom.Na meg ez a torokfájás:(

2009. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mit szedsz ra? a doki mit mondott? magas a lazad?

bocs, hogy kerdezek, de lelekben fel akarok ra keszulni, ha esetleg en is influenzas lennek, ugyanis a kornyezetemben mar mindenki az, csak meg en nem.

koszi a valaszt elore is, 25+4 km

2009. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia,en 25 hetes kismama vagyok,hétfön belefeletkeztünk a férjemmel és elmentünk egy hatalmas tömegbe,másnaptól ágyban vagyok,pontosn három napig voltam ágyban,a tegnap volt a legkeményebb napom, a ruhám tiszta viz volt rajtam de elmondhatom hogy házi praktikákkal leküzdöttem,eszembe sem jutott bármilyen gyogyszert bevenni,és az oltást sem szeretném megkapni.Ma már sokkal jobban vagyok,igaz az éjjel még nem aludtam jol de már nem vagyok ágyban és enni is tudtam.Én ugy gondolom ha nagyon erössen bizok benne hogy meg fogok gyogyulni akkor ugy is lesz.Midnen jot kivánok,boldog babavárást mindenkinek.
2009. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 hetesen kaptam el az influenzát, egy hétig magas láz. Rubophennel csillapítottam ,volt amikor már törzsborogatásra is szükség volt. Nagyon sokat pihentem. Legyengült az immunrendszerem és miután elmúlott a láz, elkaptam egy herpeszvirust, az egész szám tele volt hólyagokkal, amire ecsetelőket kellett használnom, nem tudtam enni, annyira marta minden a számat. Nagyon nehezen viseltem és nagyon féltettem a babámat is. Rengeteget telefonálgattam orvosoknak, hogy nem e lehet baja a babinak. Azóta megszületett a kislányom, 5 éves és makk egészséges, egyáltalán nem beteges csajszi. Most várom a 3. babát, én most oltatok, nekem szörnyű volt az a 3 hét és összeteszem a két kezem, hogy nem lett semmi baja a lányomnak. Sajnálok mindenkit , aki megbetegszik. Szörnyű, én tudom. Jobbulást kívánok mindenkinek! 24 hetes km.
2009. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Rubophent és tamiflurt szedek, mert félek a szövődményektől... hát bizakodom..
2009. dec. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!