Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes pocakos vagyok és...

31 hetes pocakos vagyok és nem oltattam be magam az infulenza ellen? Szerintetek nagy bajunk lehet manoval ha elkapjuk? Ki oltatta be magát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:

A kockázatokról a háziorvos tud-na- bővebb tájékoztatást adni.


Én nem oltattam és nem is fogok.


16+5 kismama

2011. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem oltattam. 33 hetes vagyok, itthon vagyok, próbálok vigyázni magamra. Nekem a nőgyógyász sem javasolta az oltást.
2011. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 39+3 hetes vagyok, nem oltattam be magam,itthon vagyok és vigyázok magunkra. A férjem viszont beoltatta magát, hogy ne hozzon haza semmi vírust most sem és ha a pici megszületik akkor sem!
2011. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 37+4 hetes vagyok, nem oltattam be magam. A dokim sem ajánlotta. A férjem be lett, de csak mert így lehetséges az apás szülés a látogatási tilalom miatt.
2011. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a párom totál gyogyszerellenes ezért ő sem oltatta be magát!
2011. febr. 3. 08:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

35 hetes terhes vagyok, beoltattam magam. Úgy voltam vele, hogy ártani nem árt, évek óta oltatom magam (suliban dolgozom, naponta rengeteg gyerekkel találkozom), eddig mindig minden rendben volt. A nőgyógyász szerint nem ártottam vala a kicsinek, mert így ő is kap az ellenanyagból. Egyébként nem vagyok híve a védőoltásnak, a rota vírus ellenit tuti nem fogom beadatni a picinek, de pl. bárányhimlő ellen nekem (!) kell majd védőoltás, ha a gyerek elkapja, túléli, de én már felnőttként nagyon megjárhatom!

2011. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 39+3 hetes kismama vagyok:

hát akkor a párod erőltesse meg magát, a Ti érdeketekben! Én magam is nagyon gyógyszer ellenes vagyok, évek óta semmilyen gyógyszert nem vagyok hajlandó szedni, a férjem meg szétszórt és lusti, úgyhogy neki is rágni kellett a fülét, hogy menjen el mert ez most mindhármónk érdeke! Beláttuk, hogy ez KELL, elsősorban a babánk miatt!

2011. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én oltattam, mert én is nagyon féltem magunkat az influenzától. Vagy beoltatod magad, vagy nagyon figyelsz, h ne menj beteg emberek közé. Igazából semmi se garancia sajnos, még az oltás sem.
2011. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én most pocakosan nem oltattam, de tavaly igen. A férjem sem oltatta be magát. A 4 éves kisfiúnk tavaly be lett oltva, idén nem, mert mindig volt valami apró nátha, megfázás ami miatt nem tudták megszúrni. Most meg már azt mondták, hogy nem érdemes.

Eddig mindannyian megúsztuk, remélem az oviból sem kerül haza semmi baci. Ráadásul én irodában dolgozok, van elég sok kollégám, de szerencsére még senki sem beteg.

Amúgy rengeteg gyümölcsöt eszek, főleg narancsot, mandarint, almát + szedünk C vitamint és heti 1x bevesszük a homeós bogyókat.

A maszk jó ötlet!!!

16 hkm

2011. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

a doki azt mondta, hogy az oltás ellenére is el lehet kapni az infulenzát, csak akkor szövödmények nélkül és hamarabb gyógyul. Tehát a szuri sem garancia!

2011. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!