Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-3 hónapon belül szeretnék...

2-3 hónapon belül szeretnék teherbe esni, és eddig még nem oltattam be magam H1N1 elleni védőoltással. Szerintetek most még be kell adatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
szerintem nem
2010. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én már 15hetes kismami vagyok és nem vagyok beoltva H1N1 ellen. És nem is fogom beadatni. Tudom sokan fognak majd felelőtlennek nevezni, de én fölöslegesnek tartom. Bár én azt javaslom, hogy gondold végig és Te dönts arról akarod e a szurit vagy sem.

Sok sikert és egészséget kívánok Neked, hogy mi előbb Babád legyen!

2010. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy visszatér-e a vírus. Mivel itt nagyon sokan paráztatják a kismamákat, hogy az oltás terhesen veszélyes a babára, jobban jársz, ha még a terhesség előtt beoltatod magadat, és ezzel ki van húzva alóluk a talaj.


33 hetes kismama (aki oltatott)

2010. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod eldönteni,beszélj az orvosoddal!

Én nem oltattam és nem is fogok!

33 hetes kismama

2010. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
szia én 11 hetes vagyok...nem oltattam és nem is fogok.
2010. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

23 hetes kismama vagyok, az első trimeszterben akartam volna oltatni, de nem oltottak, azóta meg úgy gondolom, hogy most már nem is fogom.

Szerintem, ha még a terhesség előtt oltatod magad az sokkal jobb, mint amikor már baba van a pocakban!

2010. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán tart még a vírus?
2010. febr. 25. 16:03
 8/19 anonim ***** válasza:
Persze, nem pusztult ki. Sőt, azt tervezik, hogy beleveszik a legközelebbi szezonális influenza elleni oltásba is. Hogy járvány lesz-e belőle még egyszer, azt nem tudni, de mindenesetre ott van a levegőben, és ki tudja, ki kapja el és mikor.
2010. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

nem sikerült elsózni az összes oltóanyagot, ennyi


a madárinfluenzából se lett semmi nálunk

2010. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor inkább most oltasd be magad, azzal még nem ártasz senkinek. Ha nem oltatsz, később lehet, hogy megbánnád.
2010. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!