Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja oltattam új influenz...

Két napja oltattam új influenza ellen. Azóta néha fölmegy a hőmérsékletem 37-re. Más is volt így aki megkapta az oltást?

Figyelt kérdés
Magasabb nem volt, időnként mérem, legtöbbször normális(36,5 körül van).Most két hétig míg védett nem leszek táppénzen vagyok, mert a munkahelyemen elég sok ember megfordul.20+4 km
2009. dec. 3. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A 37 fok még nem láz, teljesen normális, főleg terheseknél, akiknek a progeszteron miatt amúgy is magasabb a hőjük kb fél fokkal.


Én tegnap oltattam, eddig semmi tünet.


20+3 hetes

2009. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még az oltás előtt néztem parából, nekem is 37 volt. Szerintem normális.

30 hetes

2009. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Rohantam a dokihoz, de megnyugtatott és másnapra tényleg el is múlt.
2009. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az oltás előtt is felment sokszor egy párszor 37, 37.1-re. Lehet, hogy akkor nem méricskélted ennyit. Szerintem most se tedd, ha lázas leszel, hidd el megérzed.
2009. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amióta várandós vagyok 37 a hőm. Ne aggódj! Inkább 37 legyen mint 40!
2009. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat, már kezdtem idegeskedni...Most már csak ezt a két hetet kell kivárni, hogy védjen az oltás.

Mindenkinek jó egészséget és boldog babavárást kívánok! :)

2009. dec. 5. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!