Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida mellé szedhetek...

Gravida mellé szedhetek omega-3 halolajkapszulát?

Figyelt kérdés
Ezzel nem ártok ugye?
2014. jan. 24. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem halolajat, a férjem neurológus, mindig belémtömte. :)))))
2014. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedtem, és végig mellette Omega3-at, D-vitamin cseppeket, C-vitamint, plusz vasat és magnéziumot. :)))))
2014. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg ha még ezek mellé néha iszok kálcium-sandoz pezsgőtablettát azzal sem ártok ugye? Nem sok?
2014. jan. 24. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Szintén orvos férj mellett szedtem:

Gravidát,omega 3 halolaj kapszulát,vasat,c vitamint,magnéziumot,ca-sandoz pezsgőtablettát,b vitamin tablettát.

Nem ártott meg semmi. :D

Ma már 1 éves nagylányunk van.

2014. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én magam vagyok orvos - Gravida jó alap, de mellé már össz. 1500 mg calciumot (nem pezsgőtabl., hanem rendes, calcium citrát formájában), 500 mg magnéziumot szedek - ezeket 2 részre elosztva, mert a fogaim már átlátszőak lettek, sőt a vádlim is görcsölt - muszáj volt ennyire emelni, férjemmel mindketten "erős csontúak" vagyunk, nem is kicsit; gondolom, a baba is az.... Ezek mellé D-vitamin (1000NE, én olyan kalciumot szedek, amiben van, de Vigantol is jó, ha más nincs), vasat C-vitaminnal (kalciumtól min. 2 órányira - felszívódás...), és a halolajat úgy oldom meg, h a Femibionnal felváltva szedem a Gravidát (sőt a Femibion 2 kapszuláját külön napokon szoktam szedni, mert elég drága....ennyi is elég sztem ilyen kiegészítések mellett főleg). Első terhességemnél is majdnem így csináltam, de akkor még ennyi kalciumra nem volt szükségem. Azóta ugye szoptattam, öregedtem is 2 évet, és volt egy 2. Terhességem is - sajnos középidőben meghalt a baba. Szóval van mit pótolnom... (Az étrendről meg már nem is írok :))


Szóval: nem, nem sok :):):)

2014. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtam, hogy ez már a 25. Hét, az elején nem kellett ennyi minden, csak folsav kiegészítést szedtem. Vasat is csak a romló vérkép miatt kezdtem el, első terhességem alatt nem is kellett szerencsére :)


(Bocsánat az automata javításokért, nem mindet veszem észre)


Előző voltam

2014. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan szedheted, csak minőségit.Meg egyéb kiegészítők sem ártanak.A legjobb, ha gyógynévény és természetes alapúakat választasz, olyanokat, amiknek az orvosi háttere is megvan.Ne a megtévesztő reklámok vezessenek.
2014. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a kiegészitőket az első három hónapban is szedtétek a Gravida mellett?
2014. febr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!