Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor megtudtad hogy terhes...

Mikor megtudtad hogy terhes vagy, mikor mentél először bababoltba? és mikor vettél neki valamit?

Figyelt kérdés
már legszivesebben veszegetnék cuccokat de nemtudom mink lessz. majd vajszinűt veszek addig:)
2009. dec. 4. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
6-7 hónapos pocakosan vásárolgattam.
2009. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Szia.Én 23 hetes kismami vagyok de még csak egy édi kis cumit vettem a babámnak. Nem akarok túl korán bevásárolni, mondjuk nekem ruhákat nem igen kell vennem mivel mind a két testvéremnek fia lett és nekem is azt mondta a doki, hogy nagy valószínűséggel az lesz.
2009. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Legelső ruci 10 hetes voltam apa polójára raktam rá egy body-t. Úgy éreztem hogy nem várja annyira mint kéne és megpróbáltam ilyen kis trükkökkel.


Anyagi helyzettől is függ. Legalábbis nálam. Nézegettem mindig a neten a holmikat egy jó 2 hétig felmérést csináltam hogy mi a hasznosabb mi az ami tuti kell és mi az ami jó ha van. Legelöször a kiságyat vettük meg. Kombinált komódos 10 éves korig használható. Az lett volna 60 és 45 lett leértékeléssel. Rohantunk érte akkor 15 hetes voltam. De amúgy hó elején vásárolok mindig 40 körül. most 26 hetes vagyok. ruhák hiányoznak légzés figyelő fürdőkád... apróságok még azon kívűl már minden drágább meg van.


Remélem segítettem. Sok sikert a vásárláshoz.

2009. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a legaranyosabb ruhadarab mielőtt terhes voltam is a hálózsák volt, mert olyan cukik abban a babák. Azt hiszem 15 hetes voltam, mikor a párommal elmentünk esküvői cipőt venni (kínaiban, mert egy estéért nem akartam kiadni tízezreket), és voltak ott is babaruhák. Megláttam egy csíkos hálózsákot, meg egy pöttyös bodyt, ezeket meg kellett vennem. A párom se tiltakozott.
2009. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Én akkor kezdtem el vásárolgatni, amikor már tudtam a nemét a picikémnek. Babonából sem kezdtük túl hamar a vásárolgatást, kb félidős voltam, amikor megvettük az első 56-os kis pasis rugikat, bodykat...


Addig csak nézelődtem, tervezgettem. A kiságyat, berendezési tárgyakat, játékokat csak 7-8 hónapos koromban vettük meg, de nagyon jó volt, az utolsó hónapban rengeteget segített, hogy nézegethettem a kis helyét, rendezgettem a ruhácskáit, és elképzeltem, hogy fog bennük mutatni...


Ha jól emlékszem, az egyik legelső dolog, amit vettünk neki, egy 50 cm-es plüssmedve volt. Akkora medve, mint ő maga volt, amikor megszületett. Ezt megígértem neki, amikor még pocakban volt... :)

2009. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Én is vajszínűt vettem addig:)És azóta is, hogy megtudtam, hogy kislány lesz, annyira beleszerettem ebbe a színbe!

Akkor vásároltam először, amikor dokihoz mentem, hogy megtudjam, hogy terhes vagyok-e,szóval előre ittam a medve bőrére:D.Volt fél órám az ultrahangig, addig meglátogattam egy közeli bababoltot, és kis zoknicskákat vettem, amivel a szülőknek közöltük a nagy hírt:)Rózsaszínt vettem...szóval a belső női megérzés megsúghatta:)

Attól a naptól kezdve(6+4)mindig veszek valami apróságot.Ha rucit, akkor mindig vajszínűt.Kis kesztyűcskét, rugit, csörgős játékot, babafésűt, kengurut, hangos mesekönyvet, babanaplót, szóval kis apróságokat.

Most 26 hetes vagyok, az igazán nagy dolgokat a 30.hét után kezdjük el megvenni.

Boldog babavárást:)

2009. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De miért jobb megvenni utolsó honapokban a baba cuccokat???
2009. dec. 4. 13:38
 8/22 A kérdező kommentje:
én pl. ugy gondoltam hogy a legszebb dolog ha utolso hónapban veszek meg mindent pl amit a korházba kell vinni meg ijenek, felirom és elmegyünk teli kocsival meg hazajövünk,mertaz olyan szép mikor pár hetem van vagy hónapom a szülésig és már rendezem a szobáját a kiságyát összepakolom miben megyünk korházba szülni,
2009. dec. 4. 13:42
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Babona szerintem. Vagy nem tudom. Én már mint írtam hamar vettem az ágyat is pl: 15 hetes voltam
2009. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

a 13. hettol folyamatosan (akkor voltam uh.-n es kislanyt mondtak-azota is az)csajszis cuccokat! nem birtam volna mar akkor sem ellenallni a kisertesnek, annyira aranyosak a babruhak, cuccok. a nagyjat a karacsony utani arlearazasokra tartogatjuk!

25+4 km

2009. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!