Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jók az esélyeim?

Szerintetek jók az esélyeim?

Figyelt kérdés

Elsö terhességemet elvetéltem a 6. héten.

Azt sajnos nem tudni miért ment el a baba.

Azóta eltelt egy év és most 5 hetes terhes vagyok.

Pár napja derült ki uhn. Elkezdtem szedni Utrogestant és szedek magnéziumot.

Ha elhagyom a 6. hetet akkor jobbak lesznek az esélyeim hogy ez a baba megmarad? Mivel az elsö kb a 6. hét körül ment el. Fehér folyásom is van amiota az utrogestant szedem. Szerintetek a folyás a gyogyszertöl lehet?



2014. jan. 25. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor voltál orvosnál?Ha van 6 hetesen szívhang,akkor jó esélyeid vannak.Nekem is volt 2 vetélésem és ezt a terhességet,én is utroval kezdtem és nálam is meg volt a fehér folyás,de minden rendben.Légy optimista.

16hkm

2014. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jövö héten leszek 6 hetes
2014. jan. 25. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szedem az utrót, a felesleges gyógyszer ürül ki fehér folyásként...

Pihenj sokat, ne emelj nehezet és próbálj meg nem idegeskedni...

Boldog babavárást!


12+2 hkm

2014. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is volt egy 6 hetes vetélésem, rá 2,5 honapra ismét sikerült a baba. 2hetente jártam kontrollra gyogyszert szedtem,hematomam is volt már kezdtem azt hinni ő sem marad velünk, de ennek ellenére a 10. héten az orvos azt kérdezte hogy hol is tartunk az előzőhöz képest? Mikor mondtam neki hogy 4hetet ráhúztunk aztmondta Oo hát akkor innen már sima ügy, a legjobbakban reménykedik,és ő ugy gondolja a 12. hét utan mar nem is fog kelleni gyogyszer. És igaza volt. Mikor volt szivhang már akkor is azt mondta ez már jo jel. Szoval szerintem ne aggodj ha nekünk ilyen rövid idő utan megmaradt,nektek tuti nem lesz gond.

33hkm

2014. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó lett volna megtudnod az okát az előzőleg elvesztett babád miatt.

Egyáltalán nem valószínű a jelenlegi terhességed, hogy vetélésbe fordul. Sok pihenés az nagyon jó ötlet. Kíméld magad. Tulajdonképpen az első 12.-13. hét a "várási idő". A magnézium az nagyon jó. Én terhességi multivitamint szedek ami részemre nagyon jót tett.

Fehér folyás általában minden kismamánál előfordul, olyan fehér kocsonyás szerű ami nem okos gondot de kellemetlenséget inkább. (egészségügyi betét)

Nem csak a gyógyszertől lehetséges, kismamáknál előfordul. De a legjobb ha az orvosoddal vagy a védőnőddel konzultálsz és ők majd megnyugtatnak téged.

Sok sikert kívánok és jó babavárást!

2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!