Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esélyeim? Már lassan az...

Esélyeim? Már lassan az agyamra megy a várakozás.

Figyelt kérdés
Március 7-én kellett volna megjönnie a mensimnek. Halvány pozítívat teszteltem. Március 14-én barna folyásom lett, ami csak székelésnél jelentkezik. Doki, Magne B6, ágynyugalom. UH,3 hetes terhesség, csak a felritkult méhnyálkahártya látszott. Erős pozitív terhességi teszt. További pihi, Magne B6, holnap doki. Nem görcsölök, nem fáj, nem folyik jobban. Viszont a terhességi teszten egyre halványabb a tesztcsík. Elmegy a baba?
2013. márc. 20. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd félre a teszteket!! Csak stresszelnek, ami se neked, sem a babának nem tesz jot, a folyás a beágyazódástól is lehetett, próbálj meg csak pozitívan gondolkodni, bár tudom nehéz, az E vitamin is segít hogy a magzat megtapadjon, én is szedtem..
2013. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha halványodik a teszt az nem jó. Én is jártam így, halványodott a tesztem, mire mentem már semmit nem láttak a terhességből. :-(
2013. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az elmúlt egy hetem nagyjából a stresszről szólt, bár nagyon igyekszem nem átcsúszni negatívba. Igen, szedek pluszban még cinket, A- és E-vitamint,meg folsavat. Annyira jó lenne már valami biztosat tudni!! :(
2013. márc. 20. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat és próbálj meg nem stresszelni! Az első hetek szinte mindenkinek ilyen bizonytalanságban telnek. Tesztelned pedig felesleges!
2013. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem lelazulni... :)
2013. márc. 20. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!