Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete voltam 6hetes és 4mm...

Két hete voltam 6hetes és 4mm volt a baba, pulzáló szícsővel. Tegnap csak úgy elmentem UH-ra és közölte a doki már csak az üres petezsák látható. Mitől van ez? Nem értem hova tűnhetett?

Figyelt kérdés
Ha azt mondja van, de leállt a szive, azt mondom "ok", de hogy eltűnt... Nem értem hova lett... És ha nem megyek el, akkor észre sem veszem, h elment, csak majd kapok vmi fertőzést?
2008. júl. 18. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felszívódott, van ilyen. Sajnálom! Kívánom, hogy legközelebb szerencsével járj! De ne keseredj el!32 hetes kismama
2008. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy tud felszívódni egy gyerek akinek már van szinte mindene? csak úgy nem tűnhet el...
2008. júl. 18. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De csak úgy felszívódott, hidd el! Nagyon kicsi volt még, 4 mm. Ilyenkor még előfordul, hogy semmi jel nélkül egyszerűen csak felszívódik, eltűnik. Sajnálom!
2008. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nekem is ugyanez volt. szive volt és még picike volt. nagyon! felszivodótt.. a természettel nem lehet szem,beszállni! sajnálom. remélem legközelebb sikerül!
2008. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen! Én ikrekkel voltam terhes, és a két pici közül az egyik kb. 5 hetes korában felszívódott. A másik viszont egészségesen megszületett :). Állítólag elég gyakori dolog, hogy az első néhány hétben "nyomtalanul" felszívódik.
2008. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne haragudj, de 6-8 hetesen az több, mint enyhe túlzás, hogy megvan mindene. 12. hétig alakulnak ki a szervek, valószínű, hogy olyan osztódási probléma lehetett, ami az élettel összeegyeztethetetlen.
2008. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom, de valoban gyakori ilyen koraterhessegben a felszivodas :(
2008. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!