Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeopátiás vakcina káros...

Homeopátiás vakcina káros hatások nélkül? Van!

Figyelt kérdés

Tisztelt Doktornő!

Kering egy e-mail a világhálón az Ön aláírásával, amelyben egy új influenza ellen kifejlesztett homeopátiás szert ajánl. Szeretném tudni, hogy valós-e, mivel a szert az Ön által megadott www.remedia.hu honlapon- sem a google-ban keresve- nem találtam.

köszönettel,

(K.)Éva



Kedves Éva!

Az adott levelet a saját közeli ismerőseimnek és barátaimnak szántam, tartalma magánjellegű, egy szerencsétlen véletlen folytán vált széleskörűen ismertté. Az abban leírtak nem bizonyítottak, ez egy koncepció, ami kutatást igényel.

Viszont nagyon jól lehet védekezni az influenza ellen már bizonyítottan hatékony szerekkel, pl. javasolhatom az oscillococcinum heti egyszeri szedését megelőzés céljából, vagy nagyon jól hat a vincetoxicum C30 heti 1x5 db,4-5 hét után szünetet kell tartani.

üdvözlettel

dr Horti Ilona


2009. dec. 4. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én oscillococcinum-ot szedek pár hete :)

Nem oltatok, ebben a szerben bízom.

32 hetes kismama

2009. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyen potenciájut szedsz? Gyerekeknek adható? Ugyanúgy? Köszönöm!
2009. dec. 4. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Belinkelem a betegtájékoztatóját. Csecsemőknek is adható - feloldva!

[link]

2009. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. dec. 4. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem pár hete, és van egy 6 hós kisfiam, de még nem mertem neki adni. Egy egész adag pellet-et kell feloldani forralt vízben? Mindegy hogy hány ml vízben?
2009. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel a kérdéssel mindenképpen kérdezz meg egy homeopata orvost. Egy éves kor alatt azt mondják nem szükséges.. Nem szükséges..., dehogynem, csak nem tudom, lehet-e? Mindenképpen homeopata orvos. Vannak online dokik is, ha találok, belinkelem.
2009. dec. 4. 21:38
 7/7 A kérdező kommentje:

Nézd, ezt most találtam!

[link]

Itt kérdezhetsz is, de ahogy olvasom, kisbabáknak is említ...

2009. dec. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!