Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó korai távozása baj?...

Nyákdugó korai távozása baj? (17 hét)

Figyelt kérdés
Mielőtt beszóltok,hogy hülye vagyok a második baba. Az elsővel nem volt ilyen problémám. 12 hetes voltam amikor görcsöltem és kiesett a nyákdugó (ezt orvos erősítette meg) 5 napja megint görcsölök és 2 napja megint távozott a nyákdugó. Ez mitől lehet? Holnap megyek uh-ra,de sajnos az orvos nem valami segítőkész,mert ő azt mondta a nyákdugóra,amikor kiesett hogy nem baj. Már teljesen kivagyok,mert féltem a babát,de feküdni se tudok,mert a fiam meg 2 éves...

2014. jan. 26. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nagyon igazat írt az előttem 2 komentelő. Nagyon emlékeztetsz az unokatesómra. Ő vérezgetett, nem pihent eleget, neki is ott a 2 évese. Könyörögtem, hogy fogadjon egy dokit,mert csak sztk-ra járt. Dobálta egyik orvos a másikig, minden féle hülyeséggel ,indokkal hazaküldték. Mondtam rossz vége lesz. Az lett...18 hetesen 2 napot vajúdott , kínozták a szülőszobán mire megszülte a babát... laminária, ballon oxitocin stb... már ott tartottunk,hogy beküldtem anyukám,egy borítékkal, hogy segítsen intézni valamit.... én vele egyidős terhes voltam, nem tudtam volna végigcsinálni vele...ugyan ezek voltak az indokai, hogy ő nem tömi a dokik zsebét, nem veszi el a gyerekétől stb....a kórházból úgy jött haza a kutya nem vizsgálta meg vagy nézett rá stb... nekem ez is furi volt... ez egy ilyen szakma, ez ezzel jár... azért mert első babával jól alakult nem biztos, hogy ezzel is így le, bár tegyük hozzá tiszta szívből kívánom nektek!!!!
2014. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszát!


Ma voltam uh-n,minden rendben van 17+5 naposan 19+2 naposnak felelnek meg az értékei :) Amiért még boldog vagyok,hogy kislány lesz :) Elfogok menni orvoshoz (magánhoz),mert még mindig görcsölök és szédülés közeli állapotban vagyok ma. Tudom még korai,de most medencevégű fekvésben van,nagyon sok esélye van,hogy megfordul?

2014. jan. 27. 19:41
 13/13 anonim ***** válasza:

10es és 7es vagyok.

Nekünk is kislányunk lesz, a 22.héten voltunk uhn akkor még medencevégű volt, addig végig,vagy épp keresztbe feküdt. 30. héten már fejjel lefelé volt. Kb a 28-29 hét közt éreztem hogy bizony megfordulhatott mert lent feszített valami,a buksijára gondoltam és igazam volt. Azt mondták ha oldalt ill fent érzem rugdosni akkor fejjel lefelé van. Érezni hogy mikor rug mikor üt pedig első baba. A 32.hétig álltalában befordulnak de van akinek szülés elött. Szoval nyugi! Örülök hogy jol vagytok és ekkorát nőtt. Remélem minden rendben lesz továbbra is. Boldog babavárást!

33hkm

2014. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!