Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen normális a gyakori...

18 hetesen normális a gyakori has feszülés, bekeményedés, teltségérzet, alhas fájdalom?

Figyelt kérdés
Magnéziumot szedem rendesen.
2014. jan. 27. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos mindenkinél más, de nekem semmi ilyen nincsen. nagy ritkán teltségérzet van, de semmi egyéb.

Én épp azt furcsállom, hogy szinte semmit nem érzek.

18hkm

2014. jan. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem 17 hetesen görcsölgetett nyilalgatott és nagyon húzódott, felemeltem a magnézium adagomat 2000mg ra és olyan 4 -5 nap alatt elmúlt, utána lassan visszacsökkentettem most 21 hetes vagyok és rendben egyenlőre.
2014. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt éreztem, érzem, igaz nekem csak keményedni mostanság kezdett 24 hetesen. Nekem 3.baba. A dokim azt mondta baj akkor van ha az egész pocak kő kemény és kidudorodik. Azért beszélj a dokiddal!

Mennyi és milyen magnéziumot szedsz?

2014. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem 16 hetesen volt. Napi 6X2 250-es mg-ot szedtem rá. Azt mondta a doki, h most van egy nagyobb növekedési fázisban a méhem és azért csinálja.

Ha nem múlik, azért nézesd meg magad!

2014. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az egész terhességem ilyen volt az elejétől a végéig. Az orvos megemelte a magnézium adagot és attól kicsit jobb lett de el nem múlt. Amúgy minden rendben volt, és egészséges lett a kisfiam is de szerintem konzultálj az orvosoddal már csak azért is , hogy megnyugodj. További problémamentes, örömteli terhességet kívánok ! :-)
2014. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A magnéziumot szedem rendesen mit jelent, pontosan mennyit szedsz? Van olyan magnézium tabletta, amiben 50 mg van és van olyan is, amiben 500 mg! Nagyon nem mindegy, hogy melyikből szed az ember x darabot! Azt nézd meg, hogy hány milligrammot szedsz! Nálam is 18-20. hét környékén ugrott meg a szervezetem Mg igénye jelentősen és egészen a 36. hétig napi 800-1000 mg között szedtem.
2014. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Köszi a válaszokat :) Magán dokihoz járok, aki 3x1 mg írt fel a 12. hétig. Utána azt mondta, napi 1et vegyek be, mert nem kell túlzásba vinni. Mondtam már neki, mit érzek, de azt mondta nem probléma. Így áll sajnos mindenhez, így most készülök leváltani. Magnesi Citricit szedek 2x1-et. Nem egész nap, de a nap felében biztos, hogy ezt érzem. Majdhogynem éhes vagyok, de enni nem nagyon tudok olyan nagynak és teltnek érzem és látom a hasam. Aztán van, hogy enyhül. Furcsa, mert az első babámmal nem igazán voltak ilyen gondjaim, főképp nem ilyenkor. A baba jobb oldalt, a hasam is ott szokott szúrni, nyomni, főképp ha hirtelen, vagy rosszul mozdulok.
2014. jan. 27. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos 1mg????

Mert az aztán épp a semmivel egyenlő, nem is tudom létezik e ilyen kis adagban.

2014. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1tabletta ami 500mg
2014. jan. 27. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, az már jobban hangzik, hisz az már 1500mg naponta
2014. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!