Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális? 11+5...

Szerintetek ez normális? 11+5 hetes kismama

Figyelt kérdés
A 8. hét felétől kezdődött a hányós időszakom. Be állt úgy hogy 2 naponta délelött voltam rosszul. Most viszont 4 napja átváltott az egész és este fél 12 körül hányok és délelött csak émelygés. Ezek viszont 4 napja minden naposak. Volt valaki így? Aggódom! Első baba. Hétfőn megyek a 12 heti ultrahangra. Köszönöm előre is a válaszokat :)
2013. dec. 13. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, de figyelj a folyadékpótlásra!!
2013. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az 5. héttől émelygek és van hányingerem. Eleinte egész nap, aztán délutántól estéig, most kb 1 hete éjjel ébredek hányingerre, visszaalszom, reggel émelygek, este hányinger.

13 hetes vagyok.

2013. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok... Hányinger volt hányás nem... Nekem mostanra megszünt szinte minden tünet...A mell érzékenység megvan... Ennem már korán kell különben jön a hányinger. Ami új a combhajlatom fáj... Gondolom nyúlik valami.
2013. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!