Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen csak petezsák...

4-5 hetesen csak petezsák látszik, jónak számít?

Figyelt kérdés
4 vetélésen vagyok túl, az utolsó vérzésem dec 16-án volt, 35 naposak a ciklusaim, ezért is kellett korán UH-ra menni. Január 16-án lett pozitív a tesztem, és jan 23-án voltam orvosnál aki méhen belül látott petezsákot de semmi mást, méretet nem mondott, kaptam progeszteront és 2 hét múlva kell visszamenni. Szerintetek lesz szívhang? Nagyon félek :(

2014. jan. 27. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen még normálisnak számít. De azt kivizsgálták, h az előző 4 vetélésnek mi lehetett az oka? Így megértem, hogy már nem mersz örülni.
2014. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen teljesen normális, hogy még csak a petezsákot látta a doki. Általában a 8 héten már mindenkinél van szívhang. Szorítok, hogy minden rendben menjen. Te pedig ne idegeskedj, úgy teszel a legtöbbet a babádért :)
2014. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen Pco és IR-es vagyok, azóta kezelnek
2014. jan. 27. 13:39
 4/14 Lienah ***** válasza:

Gratulálok:)

Igen, tökéletes, sokunknál (nálam is) 6 hetesen is csak petezsák látszódot... Aztán cirka 2-3héttel később már szívhangja is volt:)

Mérete ilyen "idős" korban még épphogy csak pár miliméter, szóval szerintem következőre simán majd lesz méret is, ne aggódj!!!

Ne görcsölj, az nem tesz jót!!


Remélem azért megírod 2hét múlva, hogy milyen "nagy" már:)

2014. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok. :) Akkor jó, ha kezelnek is ezzel. Szerintem akkor így rendben lesztek! Drukkolok! :) És két hét múlva remélem írsz majd.. :)
2014. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még a 3 napot is tudom mikor jöhetett össze:))) dec 27, 30, vagy jan 4 :)) Férjem sokat dolgozott, nem is tudtunk volna többször együtt lenni.
2014. jan. 27. 13:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 16.án lett pozitív a tesztem és valószínű január 4.én lettem terhes :) Én 22.én voltam orvosnál, akkor egy kis fekete foltot láttunk, azt mondta egy hét múlva újra nézzenek meg. Holnap megyek ultrahangra remélem már nekem is látszódik majd valami. Szerintem két hét múlva nálad már tuti lesz szívhang, első babámnál úgy volt.
2014. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó, megmondod hogy mit láttatok holnap? nagyon drukkolok, nekem is pici fekete folt volt, találtam hasonló képet kb 4-5 mm lehetett.

Várlak a hírekkel

2014. jan. 27. 21:10
 9/14 Lienah ***** válasza:

Kedves kérdező!


Gondoltam megmutatom neked a mi kis picurinkat 5 illetve 7hetesen.

Azért az elsőn kicsit vicces, hogy pizza formájú:)

Persze azóta csodaszép magzattá fejlődött.

25+4hkm

2014. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lienah ***** válasza:

Nah, a nagy izgalomba lemaradt:)

[link]

2014. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!