Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismamák, hogy érzitek...

5 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat? Fáradtság, émelygés, egyéb tünet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak 4 hetes terhes vagyok! Émelygés szokott lenni reggelente, de nem mindig! Kicsit talán fáradékonyabb is vagyok, a melleim nagyon érzékenyek, a derekam meg le akar szakadni! És Te hogy vagy?
2014. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia.holnap leszek 6 hetes,de a gyakori pisilésen és mellfájdalmon kivül semmit nem érzek :) néha aggodom,nem e rossz jel ez. De lehet még mosz jön majd a java :)
2014. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia. 6 hetes vagyok, érzékeny a mellem és néha mindjárt megjön érzésem van..talán kicsit /férjem szerint nagyon/ ingerlékeny vagyok, és egész nap tudnék aludni, de van egy 23 hónapos csajszim aki mellett ez kivitelezhetetlen:S

És Te kedves kérdető, hogy érzed magad?:)

2014. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Én 5hét 1 napos vagyok :)

Múlt héten állandóan pisilni jártam, most mintha már nem járnék annyit. Hétfőn nagyon energikus voltam, ma meg mint a mosott rongy, fáradt, gyenge és nyűgös.

Nekem a mellbimbóim érzékenyek, és émelygés helyett mindentől szeles vagyok, ami eddig is volt, de most még rosszabb. Espumisant eszem minden eves után, attól kicsit jobb, de ezek a büfik nagyon kellemetlenek. Lehet a vitaminok miatt is van, de hát szedni kell :)

Ti szedtek vitamint? Én Gravidát szedek és Mg és Ca pluszban.

Várom a további hogyléteteket!

Annus

2014. jan. 28. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:

2. Vagyok, nektek mikor kezdödtek a tünetek?

És mikor lett pozi a teszt? Nekem nemvárt elött 1-2 nappal már az volt:) femibiont szedek meg mgb6-ot

2014. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én nem mertem elöbb tesztelni, mert múlt hónapban is késett 3 napot és rossz volt negativat tesztelni. Hétföre nem vártam és csak kövi szombaton 5 napos késéssel teszteltem. Reggel pozi lett rögtön, aztán este megint erös pozi és másnap reggel teszteltünk egy biztos harmadikat :)

Ma egyébként tök energikus vagyok, de már felkeléskor émelyegtem, evés után csak rosszabb lett, jöttek a szörnyű büfik, de ebéd óta remekül vagyok!

Annus

2014. jan. 29. 15:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok! Én már nemvárt elött 4 nappal halvány pozit teszteltem, utána a nemvárt napján már sokkal erősebb volt a 2. csík! Gravidát szedek, és kálciumot iszok!
2014. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

No én vagyok az érzelmi hullám vasút!

Ti mióta próbálkoztatok? Nekünk a 3. hónapban össze jött a baba, szerintem nagyon szerencsések vagyunk.

2014. jan. 31. 19:05
 9/15 anonim ***** válasza:
szia! Első vagyok! Elsőre sikerült a baba, de már van egy két és fél éves lányom, ő 2.-ra sikerült!
2014. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én ma vagyok hat hetes. Kis puffadást, hangulatingadozást leszámítva jól vagyok. Folsavat, C-vitamint és vasat szedek. Öt hónap után jött össze a baba, ami nálunk soknak számít, mert az első és a második azonnal sikerült. :) Szigorú diétán tartom magam (nem fogyókúrán!!!), ami azt jelenti, hogy semmi édesség, kerülöm a lisztes ételeket és minden felesleges dolgot. Jobb már az elején odafigyelni! :) Mindenkinek boldog, nyugodt babavárást kívánok!
2014. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!