Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el látszani a...

Mikor kezdett el látszani a pocakotok? 9 hkm

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
sziaa, én most vagyok kb 12 hetes, már látszik egy kicsit, bár java részt inkább puffadásnak mondanám. de aranyos :) a nacik nem nagyon jönnek össze, a párom pedig örömmel simogatja :)
2014. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem már a nadrágok szűkek, ha tehetem gombolom ki :-) A választ köszi. Boldog babavárást!
2014. jan. 28. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A nadrág nekem is szűk volt már az elején. De letagadhatatlan "terhespocak" csak 20-21 hetesen volt kb.

Addig simán puffadásnak, vagy felszaladt kilóknak lehetett nézni.

De ez öltözködéstől is függ.

2014. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 22 hetesen kezdett el látszani, de a végére sem lett óriási pocakom.
2014. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Estére óriási a hasam.Én a 12 hétben vagyok, rengeteg nadrágom van, kettőt tudok hordani. Munkahelyemen egy bő mellényben vagyok, hogy ne vegyék észre. Eddig még nem jelentettem be.
2014. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát én is kb úgy vagyok mint az utolsó, csak nekem melóban "szűk" derék nacim van. kigombolva, slicc lent, egy övvel kényelmes méreten összefogva, pólóval annyira takarni hogy nem vagyok rendesen felöltözve amennyire csak lehet :) nekem tudják, én már a pozi teszt napján szóltam mert fizikai melót csinálok és kellett szólni "könnyebb" munka miatt. de már itthon vagyok, és nézegetem a puffadt hasamat :) Első voltam
2014. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. a 20-22. hét körül kezdett látszani, de még most a 38. hétben sincs nagy hasam.
2014. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem már sima pólóban 14 hetesen többen mondták hogy látszik. Téli pulóverben meg 16-17. héttől. De én inkább kivétel vagyok a dokik is meg az ismerősök is mondták, hogy nagyobb a hasam az átlagnál. Általánosságban 20. hét után lehet pulcsiban is látni.
2014. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 14 hetesen már látszott a pocakom, és elég nagy ütemben nőtt, 20 hetesen már akkora volt, mint sok másnak kb. 27 hetesen.
2014. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!