Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen van még, akinek...

18 hetesen van még, akinek teher a terhesség? 2. baba

Figyelt kérdés
Sokat feszül a hasam, mintha szét akarna durranni. Gyakran görcsöl, nehézkes a mozgás, pedig van egy 3 évesem aki miatt mozogni, emelni kell. Éjszaka rosszul alszom, mert rettentően fáj a hátam. Első babámmal még a végén is jól éreztem magam, most pedig már nem. :( Valami ötlet?
2014. jan. 28. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát drágám, osztozok a teherrel :) Boldoggá tesz ez a "teher" de nekem is fáj a derekam, elég rosszul alszom, gyorsan kimerülök, mint egy medve (nem vagyok kövér, de 18.héttö elég jól és hirtelen összesuedtem magam), ráadásul rengeteget pisilek :) úgyhogy nyugi :D 25hkm
2014. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos engem nem tesz egy cseppet sem boldoggá, mert nehezemre esik minden megmozdulás és nem tudom, hogy jó e az amiket érzek, a növekedés miatt van e vagy valami probléma van. Kemény és feszes a hasam, olyan vagyok mint egy lufi napok óta. Kellemetlen érzés nagyon, de a baba szerencsére sokat mocorog.
2014. jan. 28. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne keserítsetek el! :-( Én most vagyok 12 hetes a második babával, de már most elegem van ebből az egész terhességből. Egész nap hányok, éjjel nem alszok, türelmetlen és gyenge vagyok. Nem is tudom, hogy mi lesz később?! Nekem áprilisban lesz 3 éves a lánykám!
2014. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 7 hetes múltam, de nem tudom. Annyira örültem a tesztnek, majd ki ugrottam a bőrömből :) Hát azóta, te jó ég :D Vagy alszok, vagy hányok, vagy alszok és arról álmodok hogy hányok, felébredek és rá kell jönnöm h, nem álom volt. Próbáltam finoman fogalmazni, hogy mit össze nem csinálok "magam alá" .Ennyi van velem már egy bő hete. Semmi nem marad meg bennem :/ Borzasztó! Imádom a babát, de kínoz rendesen, tiszta apja :D Nah, jó tényleg borzasztó! Majd csak jobb lesz minden, remélem! Meg azt is hogy Neked is Kedves Kérdező :)
2014. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi ! Nekem az elején semmi bajom nem volt, híztam is sajnos elég rendesen, mert adtam az örömnek, feljött 4kg a 12. hétig. Ez az érzés most kezdődött 17-18 hetesen, de nagyon rossz, remélem csak a növekedés miatt van és elmúlik hamarosan.
2014. jan. 28. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is 2. babám várom, de nekm is jóval nehezebb mint az első. Már úgy kifáradok, mint az elsővel 30 hetesen.Sőt, talán még akkor jobban bírtam. Ugyanez az érzésem, húzódik fáj a hasam, sokat görcsölgetek,de a baával minden okés szerecsére. Neked kisfiú vagy kislány? és a nagyobb? :)
2014. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, annyi különbséggel, hogy nekem 3.baba.Ha jól emlékszem nekem is valamikor ilyentájban kezdődött ez a feszülés. Nem akarlak elkeseríteni, de ez már jobb nem lesz, sőt! Én egyre nehezebben érzem magam. Most 25 hetes vagyok, de úgy érzem magam, mint ha már a 40 fele járnék, a pocakom is már most akkora, mint előző babámmal szülni mentem (mondjuk akkor nem volt nagy).

Nekem a dokim azt mondta ez normális, mert a szalagok már nem úgy tartanak. Akkor van baj, ha sokáig keményedik és ettől kidudorodik a hasad, mint egy labda.

Szedsz magnéziumot? Milyet? Mennyit?

Nekem ami nagyon bevált és enyhíti a feszülést az a pocaktartó pánt.

Kitartás!

2014. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én erre csak azt mondom, hogy tessék felkötni a gatyót és nem elhagyni magatokat,nekem is van már gyerekem, most ikreim lesznek 164 cm vagyok 1127 cm a haskörfogatom, előtte 60 volt, hatalmasa ahasam, nehéz mint a dög, de esküszöm nem kinlodo ugy mint ti itt amit leirtok.

Tessék összeszedni magatokat!

2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem kért senki mártírkodást, mi pedig nem kínlódunk, minden test és terhesség más és más !


Többieknek köszi :) Magnesii Citricitet szedek 3x1-et. Nem tudom még a nemét, az első babám kisfiú, vele teljesen más volt minden elejétől fogva, pedig még sok idő sem telt el a két terhesség között, 3.5 év. Eddig vele is minden oké volt, bízom benne most is az. Bekeményedni be szokott, de dudorodni nem, illetve alul görcsölget a hasam a két petefészkemnél.

2014. jan. 28. 22:13
 10/10 anonim ***** válasza:
18 hetesen?:):) 18 hetesen éltem mint hal a vízben....most a 35.héten nah most a teher kiscsillag
2014. jan. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!