Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedszer szülő anyukák,...

Többedszer szülő anyukák, nektek a lenti részeitek /vizelet csepegés, hüvely tágulat stb. / mennyire látták kárát a szüléseknek?

Figyelt kérdés
Én a 4. babámat várom, a 13. hétben vagyok. Most megfáztam és a köhögések alatt vízelet vesztésem van, de nem kicsi ám. Azon kívűl úgy érzem, hogy a lenti dolgaim sem a régiek. Arany erem is van. Most azon gondolkozom, hogy megfűtöm az orvosom, hogy majd ne sima, hanem császáros szülésem legyen. Szerintetek? Nektek is vannak ilyen gondjaitok, hogyan oldjátok meg? Nem szeretném, hogy a szülés után egy bepisilős stb öregasszony legyek!
2010. okt. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 4.gyermekemet december szültem s néha nekem is szokott vizeletcsepegés előjönni.Általában az elergia szezon idején tőr rám,de kegyetlenül. Szó szerint be is pisilek,de aztán elmúlik,ha kapok a köhögésre gyógyszert.Ez nálad is csak a köhögés és az erölködés miatt van szerintem.Én egyébként Ventolint szoktam kapni s egész jól bevált.

Jobbulást és minden jót!

2010. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben már nem kérnék császárt, végül is már úgyis megvan a gond, és akkor még a hasad is meg lesz vágva. Inkább szülés után "tetesd rendbe" ezeket a dolgokat.

Én még csak egyszer szültem, de meglehetősen kitágult a hüvelyem és aranyerem is lett, de úgy beszéltük meg az orvosommal, hogy mivel még akarok szülni, nem érdemes beavatkozást végezni. Utána majd megpróbálom rászánni magam, bár nem lesz könnyű...

2010. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3x szültem, de nálam sincs minden rendben. A hüvelyem le van "csúszva", vizeletcsepegés (csak tüsszentés stb. esetén), hüvelytágulat, aranyér stb. Én már beszéltem erről a dokival, ő méhszájplasztikát javasolt. Valamikor a tél végén szeretném megcsináltani, bár nem sok mindent tudok róla. Szerintem se kérd a császárt, végül is már "mindegy". Utánna sztem ráérsz ezzel foglalkozni, ha már befejeztétek a projektet:-))
2010. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!