Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legszebb magyar ellenállás,...

Legszebb magyar ellenállás, bőséges gyermekáldás?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
mivan??? kifejtenéd kicsit bővebben h mire vagy kíváncsi?
2014. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

nem hinném

teljesen mindegy ha egy magyar vagy egy roma kerül rossz anyagi helyzetbe csak mert rájött a gyermek(ek) utáni vágy

(vagy egyéb megfontolásból elkövetett gondatlan gyermekvállalás)

2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Írj hozzá még két sort, jó lesz vőfély szövegnek!
2014. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Jajjj ne már...
2014. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Na ez a kettő, hogy függ össze?

Ki áll ellent minek?

2014. jan. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na ez jo kerdes?! Erthetoben nem lehet? Unatkozol? ........
2014. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem érti senki a kérdésed!

Szerintem csak az menthetné a nemzetet, de nagy a baj, ha már a kérdésed is ilyen értetlenséget generál!

2014. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó! Azért had ne az aktuális politikai/társadalmi/akármilyen helyzethez igazítsuk már, hogy mikor vállalunk gyereket... Szerintem a legtöbb normális embernek a saját körülményei számítanak ebben a helyzetben, ugyanis a nemzet nem fogja felnevelni helyettem, nem eteti, és nem fizeti ki a ruháit stb.

Az biztosan sokat segítene a nemzeten, ha mindenki sorban szülné a gyerekeket, akiket aztán nem bír eltartani ugye?

2014. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem is arról van szó,amikor valaki nem tudja eltartani...

Inkább ott a hiba, hogy el tudná, de a karrier, meg a luxus fontosabb. Meg van pénz, de csak egyet szülnek... Nem a létminimum alattiakról beszéltem. A kisebbséget nem érdekli, hogy miből tartja el a gyereket. Ők szülnek és szülnek, lassan többségben lesznek, és aki melózik eltarthatja őket.

2014. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, hogy ki mit olvas ki ebből a kérdésből, ha mást nem fűzök hozzá. Pont arra gondoltam, amire az utolsó válaszoló is: rengeteg a környezetemben az egy vagy egy gyermeket sem vállaló pár, ahol minden adott lenne, de jön a duma: ebbe a világba minek gyermek. És ismerek olyan családot is (sajnos csak egyet) ahol 4 gyerek van, nem gazdagok, nincs meg minden luxus, de tiszták, tisztelettudók és boldogok. Gyermekekre, magyar gyermekekre lenne szüksége ennek a szép országnak. :-)
2014. jan. 30. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!