Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van magándokija és...

Kinek van magándokija és kijár SZTK-s rendelésre? Magánnál mi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
És mik azok a vizsgálatok amire ha SZTK-s vagy érdemes elmenni és mennyibe kerül? Mi a véleményetek magándoki kontra SZTK?

2014. jan. 30. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt sztk-ba jártam, soha semmi gond nem volt. Bármit kérdezhettem, normálisan válaszoltak.

A 2. lányunk roham tempóban érkezett (az 1. császáros volt), a doki meg elkezdett apukával poénkodni, elmondta, hogy mi fog következni, stb stb. Ja, és miközben engem varrt, azt ecsetelte, hogy szar a világítás a műtőben, és mivel villanyszerelő a férjem, szerinte mi baja lehet... Uh-n is alaposak voltak, részletesen vizsgálták mindig a babát.

2014. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én SZTK-ba szerettem volna járni, mert úgy voltam vele, hogy az a pénz amit a magánnak adnék jól fog jönni később a picinek, de olyan szinten csalódtam, hogy most magánba járok.

Elmentem egy kicsit sem félvállról vehető panasszal, amire nem tudott a doki mit mondani, amikor már többedszer visszakérdeztem hogy akkor ezzel mi legyen, csak vállat vont és azt mondta hogy szedjek Algopyrint...

Aztán amikor kérdeztem 14 hetesen hogy mi a következő vizsgálat azt mondta, hogy majd 30 (!!!) hetesen menjek legközelebb. Lazán kihagyta a 18 heti genetikai UH.-ot és a terheléses vércukormérést.. Itthon kellett utánanáznem mert gyanús volt hogy 16 hétig semmilyen vizsgálat nincs..

Ja, és volt, hogy 1 óra 40 percet vártam, előtte meg 10 percet. Szóval sosem garancia hogy mennyit kell várnod. És ez több doki volt.


Szóval a magán mellett döntöttem. Az ára nálam változó, attól függ mit csinál, 7 - 14 között van. Nem kellett egyszer sem várnom 2 percnél többet, minden nyavalyámat, aggodalmam meghallgatja, nincs az az érzésem, hogy siessek már, kedves és nyugodt :) Egyáltalán nem bántam meg!

2014. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Látom azért megoszlanak a válaszok. Igazából szerintem amíg nem lesz probléma marad az SZTK, de vagyok olyan hisztis, ha vmi nem tetszik irány magándoki. Csak annyira borzasztó,h havonta mennyit fizetünk egészségügyre, és még egy szülés se futja ki belőle...nem vagyok beteges, tavaly egyszer sem voltam dokinál, sőt 18éves korom óta szerintem 5ször voltam háziorvosnál, 2szer nőgyógyásznál és ennyi...és mégis kifizetjük a sok pénzt. Egyébként gondolom bármikor elmehetek magándokihoz, ha közben meggondolnám magam, nem?
2014. jan. 31. 19:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze bármikor válthatsz!:-)
2014. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!