Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken, a magándokim 65...

Pénteken, a magándokim 65 mm-esnek látta a picurkát, ma, az sztk-s doki,59-nek. Baj lehet? Szívhang volt. Vagy csak azért, mert más orvos csinálta, más készüléken?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 11:11
 1/7 A kérdező kommentje:
12 hetes vagyok, holnap leszek 13.
2014. jan. 27. 11:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Mas a gep, mas a doki barmi leehet! Nem mondtak kontrollt?

Hivd fel a magandokid! De biztosan nincs baj! Csak elmertek!

2014. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, annyira ideges lettem, hogy el is felejtettem megkérdezni a magándokimtól, eszembe sem jutott. :) Pedig kézenfekvő lett volna. De közben felhívtam, és ő is azt mondta, hogy ez erősen gép- és személyfüggő. Szóval próbálok nem parázni.
2014. jan. 27. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne parazz! Biztos csak elmeresrol van szo! :)
2014. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 0. UH-ra (terhességmegállapításra magándiagnosztikára mentem. Megmérték, szívhang, minden szuper.


Mentem 2 hét múlva körzetis nőgyógyászhoz, ugyanakkorának mérte,, hullasápadt lettem. Még jó hogy ezt ő is észrevette, mert közölte, hogy olyan szar a gépe hogy épp annyit lát rajta rendesen, hogy dobog ott valami, ezért beutal egy rendes UH-ra.


Megmutatta a képernyőt, én semmit nem láttam csak hangyás foltokat. Előtte 2 héttel a magán UH-ban már láttam a kis formát, hogy hogyan lesz belőle baba, na meg a szívét is láttam.


Persze a kisbabámnak semmi baja nem volt, nőtt rendesen, csak szar a nőgyógyász UH-ja.

2014. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feleslegesen aggódsz kedves kérdező:) Teljesen jó méretei vannak a babádnak. Tapasztalatom szerinte az sztk-ás Uh gépek eléggé elavultak/régiek.

A magándokimnál már látszódott a petezsákba a babó, míg másnap az sztk-ás dokim csak petezsákot látott.

Szerintem nyugodj meg és élvezd a terhességed:)

Boldog babavárást kívánok:)

2014. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, az utolsó 2 sztori nagyon megnyugtató, jó olvasni, hogy más is volt akkor hasonló szituációban. Közben már teljesen megnyugodtam. :)
2014. jan. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!