Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák, hogy vagytok?

35 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Hát nehezen :) ma vagyok 35+2. Nem tudok aludni,nehéz már minden !!! Van egy 4 éves kislányom,úgyhogy nem vagyok kímélve :) a baba dolgai ki vannak mosva,vasalva. Rlkezdtem a kórházi cuccaim is össze rakni,bár elég lassan halafok vele. Még ki kell fertőtlenítenem a tejszívót,cumikat meg ilyeneket. Február 25.-én fig megszületni a kislánxom császármetszéssel. Te hogy vagy?
2014. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én viszonylag jól vagyok, március 6-ra vagyok kiírva, eddig úgy néz ki sima szülés lesz!Első baba, múlt héten voltunk kórházlátogatáson nagyon jó volt csak a több mint 1 órás séta már nehéznek bizonyult!

mennyit híztatok eddig? Csíkos a hasatok?

2014. jan. 31. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

34+1 hetes kismama vagyok ikerlányokkal. Már minden kész van, a ruhák mosva, vasalva, csomagok is készen. Annyira még nem érzem hogy nehéz lenne, csak vannak rosszabb napjaim. Mint pl a tegnapi is. Egész nap feküdnöm kellett mert annyira fájt a jobb oldalon a hasam meg az oldalam. Hívtam a dokit és a szülésznőt is. Azt mondták valószínű hogy ideget nyomnak a babák. Ma már jobb egy kicsit.

2014. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 35+5, hétfőn be kell feküdnöm, mert 3.stádiumú, meszes a lepény, és ultrahanggal nézik, meg nst, nehogy baj legyen.

Remélem, még egy darabig kihúzzuk, de ha romlik, akkor császár lehet belőle.

2014. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én34+4 vagyok.Második baba.Nagyon sokat hiztam igy diétán vagyok.Minden kész van.Kórházi csomag bepakolva

Cumik,mellszivo,cumisüveg fertötlenitve.Ruhak kimosva a szekrénybe.Nagyon nehezen bírom már.Elvileg màrcius 5-re vagyok kiírva

Eddig minden uh-on rendben volt minden.Sőt 2 héttel nagyobbnak mérték.Meglátjuk.Be van fordulva a kisfiam már.Nagyon sokat mozog és sokszor kellemetlen màr.Alig vàrjuk.4 éves a kislànyunk mar.Most beteg így elég nehéz ez a hét.Lányommal amikor szülni mentem akkor volt a hasam 126 cm.Már most ott tartok.Nem is birta a bőrőm.Igy nagyon becsíkosodott.Hatalamas a hasam.Cipelni se könnyű :-) Ma du megyünk dokihoz.A méhszáj értékem 2100 3 hete.Ma kiderül van e vàltozás.

2014. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már én is mindennel elkészültem: baba holmik kimosva, vasalva; a táskába úgy 90%-ban bepakolva.Induló súlyom 57kg volt, most 67 kg-nál tartok. A hasam nem csíkos, remélem hogy már nem is lesz ( a kezdetektől minden este babaolajjal kenem).Az alvás nagyon változó!
2014. jan. 31. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, én eleve túlsúllyal kezdtem, de hála az Égnek csak 5 kilót híztam eddig. Alul van 3 csíkom, kenem a hasam én is, azóta nem jött elő több.
2014. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!