Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki úgy oltatott h1n1 ellen,...

Aki úgy oltatott h1n1 ellen, hogy nem tudta hogy terhes minden rendben van a babával?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
kérdezd akkor amikor az említett baba betölti a 3 évet,sajnos erre még várni kell és a Jóisten tudja milyen következmények lesznek...
2009. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben?... Nem oltás elleneseknek tettem fel a kérdést. húzd meg magad és imádkozz, hogy el ne kapd!
2009. dec. 5. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, minden oké vele. Nekem is csak annyi bajom lett tőle, hogy két napig olyan volt mintha beütöttem volna a karom. Nem volt hőemelkedés sem és más sem. A bébi meg egyre nagyobb. :-) 30+6 pocakos
2009. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hány hetes terhes voltál mikor beoltottak? Örülök, hogy minden rendben!
2009. dec. 5. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
A 2. válaszoló nem a kérdésedre reagált, őt miért nem oltod le? Az elsőnek igaza van, még akkor is ha ez nem tetszik!!!
2009. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon tetszik amit írtál az első válaszolónak!:-)) A barátnőm az oltás után tudta meg ,hogy terhes(most 8 hetes,1 hónapja oltott)természetesen minden rendben van ahogy rendben lesz majd 3 évesen is!
2009. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Engedd meg,hogy a kérdező döntse el neki melyik a hasznos válsz!!A te véleményed is felesleges,te sem a kérdésre válaszoltál csak kicsit beléptél vészmadárkodni!
2009. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az előző vagyok és a 8.13-nak szántam amit írtam!
2009. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért nem pontoztam le a második hozzászólót, mert ő csak véletlenül elolvasta a kérdést, te viszont okoskodsz itt. Ha egyszer az ember nem tudta, hogy terhes és oltatott most miért esik neked jól ráhozni a frászt?? Normálisak vagytok? egymást ijesztgetitek, bizonytalanítjátok el. Nem azt kérdeztem,hogy oltassak e. Határozottan rákérdeztem valamire, amire olyanok válaszát várom akik a cipőmben járnak.
2009. dec. 6. 08:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 28 hetes vagyok és be vagyok oltva! Semmi bajom nincs tőle és a baba is egészséges!
2009. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!