Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a kerdesem, hogy ha...

Az lenne a kerdesem, hogy ha mostanaig nincsenek terhes csikjaim, akkor mar nem is lesznek? Kb 10kg hiztam. Naponta kenem magam, has, fenek, comb, ja es az oldalam is! 25hkm

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 13:04
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Probalok tenni ellene. Genetika nalunk ok. Anyunak se voltak csikjai, pedig o 30kg hizott velem is, aztan a tesommal is. Az elmult evben sokat fogytam, ami most mar vissza jott. Csikmentesen. De ha lesz, az se erdekel. Csak a fiam legyen egeszseges! Amugy az elso perctol otthon vagyok. Doki nem engedett dolgozni, mert ciszta volt a petefeszkemben. Meg hat meloba a korulmenyek nem eppen a legmegfelelobbek egy kismamanak. De mozgok eleget. Sokat setalok a kutyankkal. Ja es lepcsozok. 3.-on lakunk, es nincs lift...
2014. jan. 31. 13:18
 12/31 anonim ***** válasza:
31%

A nagyobb súlygyarapodás tényleg csak kb. a 30. hét után kezdődik.

Akkor mi lesz veled, ha már most 10 kg-nál tartasz??

Ha így folytatod, nemcsak a csíkokat nem úszod meg, de szép zsírfelesleg fog rajtad maradni szülés után.

2014. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ja, mert direkt hiztam ennyit... Majd fogok koplalni terhesseg alatt, es szulok egy beteg babat... Nem minenkinek adatik meg, h osszesen 10kg hizzon. Az meg nem erdekel, h mennyi marad rajtam. A baba az elso!
2014. jan. 31. 13:22
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
Szia én egy 35 hetes kismama vagyok első babával. Eddig 10 kg-ot híztam, nincs csíkom, igaz a kezdetektől kenem magam babaolajjal. A 25. héten a megengedett hízás csak 6kg. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a java még csak most jön! ( én 25 hetesen 5kg-nál tartottam)
2014. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Mar banom h kerdeztem valamit... Mert csak tapasztalatokra voltam kivancsi, es nem okoskodo p...k buta szovegere. De gondolom a legokosabbak 30 kg hiztak... Es itt osztjak az eszet!
2014. jan. 31. 13:25
 16/31 anonim ***** válasza:

tényleg sok a 10 kg ennyi idősen..Én elsővel 18at híztam,de a 25.hétig kb. 4-et..a többi utána jött,szóval ezzel számolj..Másodiknál meg összesen 7-et..Elsővel szülés után lett pár csík,de néhány hónap alatt el is múlt,most a második után szintén van 1-2 csíkom,de remélem ezek is erre a sorsra jutnak,és eltűnnek.

Egyik alkalommal sem kentem semmivel,szóval én is a a genetikára szavazok,mert ez azért messze van a zebra hastól..

2014. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ja es az is nagyon erdekes, h itt mindenki 8-10kg hizott. Es hol vannak az anyukak, akik 20-30kg??? Amig az orvosom nem mondja, h sok, addig nekem itt nincs szuksegem okoskodasra! A magassagomhoz es a terhesseg elotti sulyomhoz epphogy nem is annyira sok. Minimum ket kg-val kevesebbnek kene lennem. A max hizas meg pont annyi amennyi vagyok.
2014. jan. 31. 13:29
 18/31 A kérdező kommentje:
Az anorex anyukakra nem vagyok kivancsi. A tobbieknek nagyon szdpen koszonom a valaszokat!
2014. jan. 31. 13:30
 19/31 anonim ***** válasza:

senki nem bunkón osztja az észt...csak aki túl van már rajta,tudja,h még mi vár rád,és próbálnak segíteni...

Nem kell koplalni,senki nem mondta..de okosan enni pl lehet...én írtam,h elsőre 18-at,másodikra 7-et híztam...én is azt mondtam elsőnél,h dehát én nem zabálok,rendesen eszek,stb...Aztán kiderült a másodiknál,h mégsem...mert enni ugyan rendesen ettem,csak mellé az elenyészőnek tűnő nasi pl. nem elenyésző volt...(onnan tudom,h a másodiknál terhességi diabéteszem lett,ami ugye ch diéta..na nekem ezzel nem volt gondom,annyit kellett csak tennem,h elhagytam a cukros dolgokat...a kajám amúgy is rendben volt)

2014. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak csíkjaim végig. Aztán szülés után már láttam a hasam alján is, és a combomon oldalt. De terhesség alatt tuti nem voltak ott. Szerintem nekem is sz utcsó napokban lettek. A hasamat nyomták szülés közben, szerintem ez is lehet a ludas.
2014. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!