Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a kerdesem, hogy ha...

Az lenne a kerdesem, hogy ha mostanaig nincsenek terhes csikjaim, akkor mar nem is lesznek? Kb 10kg hiztam. Naponta kenem magam, has, fenek, comb, ja es az oldalam is! 25hkm

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 13:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most jut eszembe, hogy a cicimen is lett csík, én olyan 15kg körül híztam.
2014. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
a 25 és 40 hetes pocakméret között nagy a különbség, és mivel még csak most kezd el igazán növekedni a hasad nem lehet megmondani hogy lesz-e vagy sem csík....
2014. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

rám a végén alig jött fel egy kevés súly. Összesen +13-mal zártam, de állítólag aki eleve vékony arra több megy fel. Így voltam 55 kg szülésnél. Naponta többször kentem magam. Nincs egy csikom sem, de a pocakom is kicsi volt. Még magamhoz képest is.

Szerintem amúgy soha nem lehet tudni hogy mi lesz. Van aki az utolsó pár hétben csikosodik meg. Szóval van eselyed megúszni de azért még ne menj biztosra.

2014. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Kajara en is odafigyelek. Valtozatosan eszem, gyomolcs, zoldseg minden nap. Edesseget kevesebbet, mint azelott. Elso honapokban abszolut semmi edesseg nem volt. Ami kicsit is edes volt, nem tudtam megenni. Sok folyadekot iszom. Elsosorban vizet+tej+neha tea. Sokaig abszolut nem hiztam. De mikor elkezdtem szedni a terhes vitamint, akkor indult be nalam a hizas. De erre figyelmeztettek is. Szednem meg muszaj volt. Mert sokaig nem tudtam enni. Abszolut. Annyira etvagytalan voltam, hogy sokszor sirtam annyira ehes voltam. De egy falar se ment le a torkomon. A parom a csillagos eget is lehozta volna, csak egyek mar. De nem ment. Most se eszek sokat. Inkabb tobbszor kevesebbet
2014. jan. 31. 13:37
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
38. hétig egy darab csíkom sem volt, aztán hirtelen szétrepedt, egy csomó csíkom lett, igazi anyatigris lettem . :D
2014. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas pocakom volt az előző terhességemnél, a 25. hétig 8 kg-ot híztam (155 cm magassághoz), utána a 30. hétig még négyet, majd a 30 és 40 hét között semennyit. Teljesen egyénfüggő hogy ki mennyit hízik. Bocs hogy eltértem a kérdéstől, de olvastam a többi kommentet, nem törvényszerű hogy mindenki a 30. hét után hízik sokat. Csíkjaim nem lettek szerencsére. Biztos számítanak a krémek is, de leginkább genetika.
2014. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%

Valamiért nagyon sok félreértés, tévhit van a striákkal kapcsolatban.

NEM a mechanikus nyúlás okozza! Kizáróag hormonális háttere van. Tehát a hormonszint határozza meg. Ezért kamaszkorban és terhesség alatt a leggyakoribb.


A krémek semmit nem érnek éppen ezért, megelőzni nem lehet.



Kérdező: éppen a baba miatt kellene odafigyelni a súlyodra, ugyanis a terhességi cukorbetegségnél erősen rizikófaktor a hirtelen nagy súlynövekedés. Ha cukros leszel, akkor az felborítja a magzat anyagcseréjét is, gyakorlatilag "túlfújja" a babát. Szóval éppen miatta kell nagyon odafigyelni.

2014. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nekem 38. héten kezdett csíkosodni a hasam. A végén gyorsan és sokat nőtt a babám. Ha szerencséd van megúszod, de még semmi sem biztos.
2014. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Szia kedves kerdezo !

En is 25 hetes vagyok most,rendszeresen naponta kenegetem a pacakom,eddig nem jelent meg semmi meg, de sztem.is meg ezutan fog novekedni a baba ugy hogy meg barmi lehet . Ami pedig a kilokat illeti....en is 10 kg.hiztam mostanig, igaz hogy terhesseg elott csak 45 kg voltam , ami a magassagomhoz kepes nagyon keves volt..kb most ertem el a normal sulyomat, ugy hogy a doki szerint is a kilok miatt nem kell aggodnom, szerinte nem sok . Remelem tudtam valamit segiteni . Tovabbi jo egeszseget mindenkinek !

2014. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha a baba (hirtelen) növekedése okozná, miért nem lesz striás a bőr, ha belecsípünk és meghúzzuk? Az is nyújtja.
2014. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!